Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Male Edge Extra to innowacyjny system powiększania penisa, który dedykowany jest wszystkim mężczyznom niezadowolonym z wielkości swojego członka. Jest to produkt całkowicie bezpieczny, który po niezwykle krótkim okresie użytkowania pozwala zauważyć znaczącą różnicę. Zbyt mały penis to kompleks wielu mężczyzn. Wciąż istnieje przekonanie, że nie można poprawić natury. Nic bardziej mylnego - nowoczesne urządzenia sprawiają, że penis może stać się nie tylko dłuższy, ale również grubszy. Każdy Pan nieusatysfakcjonowany rozmiarem penisa powinien podjąć się próby jego powiększenia. Być może problem rozwiąże się szybciej, niż mogłoby się to wydawać. Potężny członek to symbol prawdziwej męskości. Nie ma w tym nic dziwnego, że niemal każdy mężczyzna o nim marzy. Trzeba również wspomnieć, że duże penisy pożądane są nie tylko przez mężczyzn, ale również ich partnerki. Chociaż wiele kobiet nie przyznaje się do tego, to jednak rozmiar ma znaczenie. Masywny i gruby członek zwiększa doznania podczas stosunku, a także dostarcza maksymalnej przyjemności dla obojga partnerów.

Aparatura do powiększenia penisa Male Edge wyróżnia się najwyższym poziomem skuteczności. Jest to sprzęt, który został zaprojektowany i stworzony przez światowego lidera z branży akcesoriów erotycznych. Jego skuteczność potwierdzają liczne badania, a także opinia użytkowników. Panowie, którzy używali tego urządzenia zwiększyli swojego penisa o 28% długości, a także 19% średnicy (są to wartości uśrednione). Oczywiście przyrost zależy od indywidualnych predyspozycji - u wielu mężczyzn wynik jest jeszcze bardziej imponujący.
Produkt cechuje się nie tylko wysoką efektywnością, ale również bezpiecznym i bezproblemowym użytkowaniem. Aparatura nie niesie za sobą żadnych zagrożeń, a także nie powoduje skutków ubocznych, czy też dyskomfortu użytkownika. Widoczne efekty można zaobserwować już po kilku lub kilkunasty tygodniach. Wszystko zależy od tego, jak częste i intensywne były ćwiczenia. Średni wzrost penisa to nawet 5-7 cm.

Wiele osób nie ma pojęcia, jak działa aparatura do powiększania penisa. Jest to bardzo proste - stymulowany trzon członka powolnie się rozrasta. Za to zjawisko odpowiedzialny jest proces cytokinezy. Komórki znajdujące się w penisie dzielą się, dzięki czemu ich ilość gwałtownie wzrasta. Przekłada się to na zwiększenie grubości, a także długości członka. Wszystko to jest zupełnie bezbolesne oraz bezinwazyjne. taka metoda powiększania przyrodzenia nosi nazwę trakcji. Cieszy się ona zainteresowaniem wśród mężczyzn na całym świecie. Ta metoda nie powoduje dolegliwości bólowych, a można nawet powiedzieć, że użytkowanie aparatury jest przyjemne.
Produkt objęty jest aż dwuletnią gwarancją producenta. Jest on nie tylko niezawodny, ale również bezawaryjny. Aparatura została stworzona z atestowanych, a także solidnych materiałów. Nawet najbardziej intensywne użytkowanie nie spowoduje uszkodzeń. Jest to produkt najwyższej jakości, który z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających mężczyzn.