Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Szukając możliwości urozmaicenia swojego życia erotycznego, pary mogą w swojej alkowie wykorzystać innowacyjny wibrator LELO - Soraya, który dzięki wielopoziomowej wibracji zwiększy doznania erotyczne każdej kobiety. Szczególnie w sytuacji, gdy ma problemy z osiągnięciem satysfakcji seksualnej, użycie wibratora pozwoli partnerowi poznać lepiej strefy erogenne partnerki. Wibrator LELO-Soraya może posłużyć przy grze wstępnej dla większego pobudzenia, a także przygotowania pochwy do stosunku.

Wibrator LELO - Soraya wykonany z bezpiecznego materiału

W zabawkach erotycznych szeroko wykorzystywany jest silikon medyczny. Jest on w pełni bezpieczny i użyty został także do produkcji wibratora LELO - Soraya. Nie powoduje obrzęków ani zaczerwienienia pochwy. Materiał jest niezwykle trwały i wodoodporny, dlatego można go bez problemu czyścić, co nie wpływa na pracę wbudowanych silniczków. Wibrator LELO - Soraya wyposażony jest nie w jeden, a dwa silniczki, dlatego producent mógł zastosować, aż 8 poziomów wibracji. Pozwala to odpowiednio regulować poziom przyjemności, aż do osiągnięcia orgazmu. Baterie ładuje się jedynie dwie godziny. Nieprzerwana praca wibratora może trwać cztery godziny.

Wibrator LELO - Soraya pozwoli na zaspokojenie własnych potrzeb seksualnych

W sytuacji kiedy kobieta nie ma partnera może zaspokoić swoje potrzeby seksualne przy pomocy wibratora. LELO - Soraya zapewnia wielopoziomowe doznania, dlatego bardzo dobrze imituje stosunek seksualny. Dzięki temu, że dobrze trzyma się go w dłoni można nim swobodnie operować. Znajdujące się na nim przyciski pozwolą wyregulować częstotliwość wibracji, od delikatnego poziomu aż po bardzo odczuwalny i wywołujący orgazm. Ponadto jego praca jest niezwykle cicha, co także zwiększa komfort użytkowania.


Wibrator LELO - Soraya - idealny kształt dopasowujący się do ciała

Wibrator LELO posiada ergonomiczny, wydłużony kształt. Atrakcyjny wiśniowy kolor przypadnie do gustu każdej kobiecie. Dzięki zastosowaniu matowego wykończenia, a także elastyczności materiału dopasuje się do każdej pochwy. Zapewni przyjemność niezależnie od jej wielkości, nawet jeśli kobieta już długo nie mogła uzyskać satysfakcji seksualnej, LELO - Soraya pozwoli jej odzyskać odpowiedni poziom libido. Także w sytuacji, gdy partner nie może zapewnić jej odpowiedniego poziomu przyjemności, sprawdzi się idealnie. Odkryje niepoznane dotąd rejony ekstatycznych doznań.


Wibrator LELO - Soraya - wpłynie na poprawę nastroju


Nagromadzone napięcie seksualne może wpływać na poddenerwowanie i chandrę u kobiet. Użycie wibratora LELO - Soraya pozwoli je skutecznie rozładować i sprawi, że kobiecie znacząco poprawi się nastrój. Dzięki temu wyraźnie poprawi swoją jakość życia. Rozluźnienie i spełnienie pozwoli z większym zapałem podejmować codzienne obowiązki. Wibrator pozwoli na uwolnienie endorfin i poczucie spełnienia oraz szczęścia. Używanie go regularnie sprawi, że z życia kobiety zniknie napięcie i poddenerwowanie. Wpłynie to także na jej relacje z innymi, gdyż dzięki jego używaniu będzie zawsze zrelaksowana.

 

Parametry techniczne:
kolor: wiśniowy
materiał: silikon klasy medycznej bez ftalanów i tworzywo ABS
wymiary: 220 x 69 x 44mm, waga: 155g
wodoodporność: tak
zasilanie: akumulator Li-lon 500mAh 3.7V
ładowanie: ładowarka (w zestawie)
funkcje: 8-stopniowa skala wibracji (regulacja przy pomocy panelu wyposażonego w trzy dyskretne przyciski)
* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.