Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Szukając możliwości urozmaicenia swojego życia erotycznego, pary mogą w swojej alkowie wykorzystać innowacyjny wibrator LELO - Soraya, który dzięki wielopoziomowej wibracji zwiększy doznania erotyczne każdej kobiety. Szczególnie w sytuacji, gdy ma problemy z osiągnięciem satysfakcji seksualnej, użycie wibratora pozwoli partnerowi poznać lepiej strefy erogenne partnerki. Wibrator LELO-Soraya może posłużyć przy grze wstępnej dla większego pobudzenia, a także przygotowania pochwy do stosunku.

Wibrator LELO - Soraya wykonany z bezpiecznego materiału

W zabawkach erotycznych szeroko wykorzystywany jest silikon medyczny. Jest on w pełni bezpieczny i użyty został także do produkcji wibratora LELO - Soraya. Nie powoduje obrzęków ani zaczerwienienia pochwy. Materiał jest niezwykle trwały i wodoodporny, dlatego można go bez problemu czyścić, co nie wpływa na pracę wbudowanych silniczków. Wibrator LELO - Soraya wyposażony jest nie w jeden, a dwa silniczki, dlatego producent mógł zastosować, aż 8 poziomów wibracji. Pozwala to odpowiednio regulować poziom przyjemności, aż do osiągnięcia orgazmu. Baterie ładuje się jedynie dwie godziny. Nieprzerwana praca wibratora może trwać cztery godziny.

Wibrator LELO - Soraya pozwoli na zaspokojenie własnych potrzeb seksualnych

W sytuacji kiedy kobieta nie ma partnera może zaspokoić swoje potrzeby seksualne przy pomocy wibratora. LELO - Soraya zapewnia wielopoziomowe doznania, dlatego bardzo dobrze imituje stosunek seksualny. Dzięki temu, że dobrze trzyma się go w dłoni można nim swobodnie operować. Znajdujące się na nim przyciski pozwolą wyregulować częstotliwość wibracji, od delikatnego poziomu aż po bardzo odczuwalny i wywołujący orgazm. Ponadto jego praca jest niezwykle cicha, co także zwiększa komfort użytkowania.

Wibrator LELO - Soraya - idealny kształt dopasowujący się do ciała

Wibrator LELO posiada ergonomiczny, wydłużony kształt. Atrakcyjny wiśniowy kolor przypadnie do gustu każdej kobiecie. Dzięki zastosowaniu matowego wykończenia, a także elastyczności materiału dopasuje się do każdej pochwy. Zapewni przyjemność niezależnie od jej wielkości, nawet jeśli kobieta już długo nie mogła uzyskać satysfakcji seksualnej, LELO - Soraya pozwoli jej odzyskać odpowiedni poziom libido. Także w sytuacji, gdy partner nie może zapewnić jej odpowiedniego poziomu przyjemności, sprawdzi się idealnie. Odkryje niepoznane dotąd rejony ekstatycznych doznań.

Wibrator LELO - Soraya - wpłynie na poprawę nastroju


Nagromadzone napięcie seksualne może wpływać na poddenerwowanie i chandrę u kobiet. Użycie wibratora LELO - Soraya pozwoli je skutecznie rozładować i sprawi, że kobiecie znacząco poprawi się nastrój. Dzięki temu wyraźnie poprawi swoją jakość życia. Rozluźnienie i spełnienie pozwoli z większym zapałem podejmować codzienne obowiązki. Wibrator pozwoli na uwolnienie endorfin i poczucie spełnienia oraz szczęścia. Używanie go regularnie sprawi, że z życia kobiety zniknie napięcie i poddenerwowanie. Wpłynie to także na jej relacje z innymi, gdyż dzięki jego używaniu będzie zawsze zrelaksowana.

Korzyści:
- wodoszczelny,
- dzięki dwóm niezależnym silniczkom jest w stanie różnicować przyjemność zgodnie z Twoimi upodobaniami,
- intuicyjny interfejs umożliwia całkowitą i bezproblemową obsługę urządzenia,
- kształt idealnie dopasowujący się do kobiecego ciała,
- dyskretny i mocny.

Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- silikon klasy medycznej
- wykończenie wibratora: matowe

b) Akumulator / czas pracy / ładowanie
- Akumulator: Li-lon 500mAh 3.7V
- Czas ładowania: 2 godz.
- Maksymalny czas pracy: do 4 godz.


c) Wymiary urządzenia oraz waga
- Wielkość: 220 x 69 x 44mm
- Waga
: 155g

d) Co w opakowaniu?
- piękna spinka Soraya,
- ładowarka,
- LELO Soraya Vibrator Cerise,
- satynowy woreczek do przechowywania LELO Soraya,
- instrukcja obsługi.

e) Dostępne kolory (kliknij w nazwę koloru by przejść do produktu)
- wiśniowy

f) Tryby wibracji
- 8-stopniowa skala wibracji (regulacja przy pomocy panelu wyposażonego w trzy dyskretne przyciski)

g) Inne
- 24 miesiące gwarancji,
- Maksymalna głośność pracy
: < 50dB,
- Częstotliwość maksymalna: 120Hz.
* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...