Żele

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Żele intymne dostępne w tej kategorii mają za zadanie nie tylko odpowiednio nawilżyć okolice intymne i przygotować je do stosunku, ale także pobudzić zmysły i zapewnić silniejsze niż zwykle doznania. Znalazły się tu między innymi preparaty działające na punkt G czy łechtaczkę, które oprócz potrzebnej wilgotności dają kobiecie większą rozkosz, a także żele analne. Żele intymne stymulujące dostępne są w wersjach o różnej intensywności. Część produktów nadaje się do bardziej wyrafinowanych zabaw – seksu analnego czy gadżetów erotycznych.

Nie dość, ze pobudzicie się nawzajem to jeszcze z naszymi lubrykantami-żelami przeżyjecie kilka bardzo niecodziennych doznań – przejdziecie od ciepła do zimna, wasza skóra stanie się jeszcze wrażliwsza na dotyk, a jeśli zdecydujecie się na masaż lub przyjemności oralne możecie liczyć na piękny zapach, a może i nawet smak, jeśli dobrze się rozejrzycie po naszych półkach z wielozadaniową ofertą żeli intymnych.

Dla amatorów seksu analnego również się tu coś znajdzie – jeśli ma to być wasza pierwsza próba, to żele intymne rozluźniające mięśnie i nawilżające pewnie okażą się niezbędnym dodatkiem budującym wasz komfort podczas takich zabaw. Równie dobrze możecie zacząć od stymulującego masażu lub po prostu odprężyć się w nowy i ciekawy sposób na naszym blogu
znajdziecie nasz wpis na temat masażu oraz przeznaczonych do tego celu żeli intymnych. Natomiast żele analne to perspektywa wyjątkowo komfortowego i przyjemnego seksu greckiego.


Zarówno klasyczne żele intymne, jak i lubrykanty specjalne oraz żele analne nie mają przed nami tajemnic, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaproponować wam takie żele poślizgowe, jakich aktualnie potrzebujecie.