Wczytuję dane...

Lubrykanty Toyjoy

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Gwarancja wysokiej jakości, odpowiednia konsystencja oraz różne pojemności. Tak w kilku określeniach można scharakteryzować lubrykanty Toyjoy. Produkty mają niezwykle przystępne ceny, świetnie sprawdzają się u obu płci i są bezpieczne dla zdrowia. Preparaty cieszą się sporym zainteresowaniem osób na całym świecie i można je stosować nie tylko na skórę.

 

Każdy z dostępnych na rynku preparatów został przetestowany i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami. Producent doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że z lubrykantów korzystają przede wszystkim osoby, które uskarżają się na suchość miejsc intymnych. Brak odpowiedniego nawilżenia powoduje dyskomfort oraz różnego typu urazy. To właśnie dlatego też, lubrykanty tej marki są na bazie wody i w swoim składzie mają tylko naturalne składniki, które nie będą powodować żadnych alergii oraz uczuleń. 

 

Bardzo dobrym rozwiązaniem zastosowanym przez producenta jest wdrożenie na rynek produktów o różnej pojemności. Użytkownicy takich preparatów sami mogą wybrać czy chcą kupić opakowanie o większej czy o mniejszej pojemności. Jeśli ktoś potrzebuje małej tubki, która idealnie sprawdzi się na przykład w podróży, to na wyciągnięcie ręki są opakowania o pojemności 30 ml. Tubka do złudzenia swoim kształtem przypomina krem do rąk więc można ją nosić nawet w torebce. 

 

Lubrykanty Toyjoy zostały tak stworzone by można było je używać razem z prezerwatywami i różnymi zabawkami erotycznymi. Produkt jest na tyle delikatny, że z pewnością nie zniszczy żadnej powłoki silikonowej. 

 

W ofercie producenta znajduje się także specjalistyczny żel intymny na bazie silikonu. Produkt zapewnia bardzo dobry poślizg i dba o nawilżenie miejsc intymnych. Ten silikonowy żel jest bardzo wydajny i dostępny w przystępnej cenie. Jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo i gwarantuje poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Regularne używanie lubrykantów tej marki nie będzie powodować żadnych podrażnień naskórka. Produkty przeszły testy dermatologiczne i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.