Lubrykanty specjalne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

     

    W tej kategorii znalazły się lubrykanty specjalne o wyjątkowym zastosowaniu, innowacyjnym składzie lub innych unikatowych cechach. Są to między innymi silnie nawilżające preparaty do stymulacji odbytu, czyli lubrykanty analne, lubrykanty specjalne antybakteryjne zwiększające higienę podczas stosunku, cały szereg lubrykantów zapachowych z organicznych składników, które świetnie nadają się do seksu oralnego, a nawet lubrykanty nabłyszczające. Dzięki tak szerokiemu wyborowi możesz łatwo wybrać jeden z lubrykantów specjalnych, który będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.

    Bardzo chętnie rozgrzejemy wasze ciała, czy wręcz ochłodzimy płomień namiętności byście mogli cieszyć się bliskością jeszcze dłużej. Oprócz waszych doznań ważne jest dla nas także absolutne bezpieczeństwo, które możemy wam dać, dlatego część lubrykantów specjalnych, które znajdziecie w tej kategorii zostało stworzonych w oparciu o naturalne składniki (afrodyzjaki oraz substancje łagodzące, dla osób szczególnie podatnych na reakcje alergiczne). Warto nadmienić, że posiadamy zarówno lubrykanty na bazie wody, jak i lubrykanty na bazie silikonu.

    Nie tylko nam leży na sercu świat waszych doznań. Każda większa firma zajmująca się produkcją gadżetów erotycznych znalazła u nas swoje miejsce także jeśli chodzi o asortyment lubrykantów specjalnych. Mamy więc produkty takich światowych marek jak Durex, Nuru, AQUAglide, Fifthy Shades of Grey, Pjur, Swiss Nawy, Tenga, Intimate Organics, JOYdivision czy YESforLOVE. Bogactwo tejże oferty dostępne jest dla was 24 godziny na dobę, więc możecie nas odwiedzać kiedy tylko najdzie was ochota... na małe co nieco we dwoje – lub będziecie chcieli osłodzić sobie chwile samotności przy pomocy naszych lubrykantów specjalnych.


    Niezależnie od tego czy wybierzecie lubrykanty na bazie wody, czy może lubrykanty na bazie silikonu, każdy z oferowanych przez nas żeli poślizgowych wyróżnia doskonała jakość. Entuzjaści stymulacji odbytu również będą zachwyceni, bowiem nasze lubrykanty analne to produkty z najwyższej półki. Lubrykanty specjalne, lubrykanty na bazie wody, lubrykanty na bazie silikonu czy lubrykanty analne nie mają przed nami jakichkolwiek tajemnic i z przyjemnością podzielimy się z wami naszą bogatą wiedzą w zakresie żeli poślizgowych.