Lubrykanty na bazie wody i silikonu

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Lubrykanty na bazie wody i silikonu to unikatowe połączenie składników, które nawilżają i wygładzają skórę miejsc intymnych przed stosunkiem, dzięki czemu zwiększają przyjemność i likwidują dyskomfort. Specjalna formuła pozwala stosować je z zabawkami erotycznymi oraz z lateksowymi prezerwatywami. W tej kategorii możesz wybrać lubrykanty wodno-silikonowe, czyli między innymi lubrykanty analne, w takiej formie, która jest dla ciebie najwygodniejsza: krem w tubce lub w pojemniku z dozownikiem. Dostępne są także lubrykanty na bazie wody i silikonu dla tych, którzy lubią ostrzejsze zabawy.

Lubrykanty na bazie wody i silikonu to doskonała propozycja dla osób, którym zależy zarówno na perfekcyjnych parametrach poślizgu oraz jego długości, ale także na delikatnym i maksymalnie bezpiecznym dla okolic intymnych składzie produktu. Do wyboru oddajemy wam produkty takich światowych marek lubrykantów na bazie wody i silikonu, jak Pjur czy Passante oraz wiele różnych pojemności, byście mogli najpierw je wypróbować, a potem zaopatrzyć się w najbardziej ekonomiczne opakowanie, idealnie spełniające wasze potrzeby.

Naszych lubrykantów na bazie wody i silikonu z tej kategorii możecie używać zarówno do tradycyjnych zabaw, jak i do ostrych i perwersyjnych – seks analny nigdy nie był taki przyjemny i komfortowy. Wybierzcie lubrykanty analne i odprężcie się, bo oto w waszym życiu zachodzą cudowne zmiany! Zarówno panowie jak i panie będą w pełni zadowoleni z naszych produktów, zwłaszcza że nasze lubrykanty na bazie wody i silikonu nie tylko zapewniają poślizg, ale i nawilżają skórę i dbają o jej ochronę podczas zabawy.

Oferowane przez nas lubrykanty wodno-silikonowe to efekt ciężkiej pracy i wieloletnich starań o satysfakcję nawet najbardziej wymagających miłośników intymnych zbliżeń. Włożyliśmy wiele wysiłku, aby nasz asortyment obejmował nie tylko klasyczne lubrykanty wodno-silikonowe oraz ich specjalne odpowiedniki o unikalnych właściwościach, ale także lubrykanty analne dedykowane wszystkim entuzjastom stymulacji odbytu.