Lubrykanty na bazie silikonu

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Lubrykanty na bazie silikonu znakomicie nawilżają skórę w miejscach intymnych, dzięki czemu erotyczne doznania mogą trwać dłużej niż zwykle. Specjalna formuła sprawia, że nie kleją się i nie zasychają. Lubrykanty o przyjemnych zapachach świetnie nadają się także do masażu, który może być elementem gry wstępnej. Lekka konsystencja lubrykantów na bazie silikonu pozwala stosować je z zabawkami erotycznymi, by zwiększyć komfort ich używania. Większość preparatów może być używana z prezerwatywami.

Jeśli zależy wam na długim i skutecznym nawilżeniu podczas zabawy, to lubrykanty na bazie silikonu będą bardzo dobrym wyborem. Ich przewaga nad produktami na bazie wody polega na tym, iż utrzymują się na skórze o wiele dłużej oraz zapewniają odpowiednio lepszy poślizg. Z tego względu osoby lubiące seks analny szczególnie upodobały sobie tę część naszego asortymentu, która uchroni was przed częstym uzupełnianiem nawilżenia innego rodzaju niż lubrykanty na bazie silikonu, czyli lubrykanty analne. Wyjątkowe lubrykanty analne to żele poślizgowe z najwyższej półki, a stymulacja odbytu z ich wykorzystaniem jest niebywale komfortowa.

Oprócz tradycyjnej receptury posiadamy w naszej ofercie także kilka opcji specjalnych dla osób chcących uatrakcyjnić swoje intymne doznania z partnerem. Nasze lubrykanty na bazie silikonu mogą pobudzać, rozgrzewać, czy też zwiększać doznania. Sami wybierzcie do odpowiada wam najbardziej i do dzieła! A jest z czego wybierać! Dzięki współpracy z czołowymi dystrybutorami na polskim rynku możemy zaoferować wam wszystkie najbardziej luksusowe marki lubrykantów na bazie silikonu w tej branży: Pjur, Durex, JoyDivision, Swiss Navy, Bijoux Indiscrets, czy Unimil.


Wszystkie oferowane przez nas żele poślizgowe to doskonałe produkty nawet dla najbardziej wymagających i doświadczonych koneserów lubrykantów. Klasyczne lubrykanty, a także ich specjalne odpowiedniki czy lubrykanty analne to niepowtarzalna szansa, aby uczynić prywatny świat doznań jeszcze piękniejszym i bardziej komfortowym.