Wczytuję dane...

Lubrykanty Lunette

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Lubrykanty Lunette są stworzone dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z seksem analnym i potrzebują produktu, który w bardzo delikatny sposób wprowadzi je w świat nowych doznań.

 

Są to produkty, które cechują się wysoką jakością i wyjątkowym dopracowaniem każdego szczegółu tak, aby użytkownik preparatu był zadowolony. Lubrykanty Lunette zapewniają mocne nawilżenie odbytu oraz długotrwały poślizg, a także niesamowite doznania seksualne, szczególnie u osób początkujących.

 

Produkty w swoim składzie zawierają bisabol, który ma w bardzo przyjemny sposób doprowadzić do zwiększenia wilgotności w miejscach intymnych, ale także rozluźnić i odprężyć mięśnie w ich okolicach. Ponadto składnik ten ma też za zadanie łagodzić wszelkie dyskomfortowe podrażnienia. Produkt jest całkowicie bezpieczny dla skóry i zdrowia osoby go użytkującej. Jego skład jest zdecydowanie najlepszy pod względem jakościowym oraz naturalnym. Lubrykanty Lunette unikają w swoim składzie parabenów, siarczanów i innych chemicznych produktów. Ponadto nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, więc są świetnym rozwiązaniem dla wegan.

 

Żel intymny zapewnia wszystko, czego wymaga seks analny- doprowadzenie do nawilżenia, ochrona skóry, a także rozluźnienie konkretnej części ciała. Jest dostępny w dwóch konfiguracjach: 60 ml oraz 120 ml, a buteleczka w jaką został zapakowany jest bardzo ładna, delikatna, z elementami kwiatowymi, przyciągająca wzrok, ale nie posiadająca ostrych i intensywnych, czasem działających negatywnie barw. Lubrykanty Lunette są produktami przebadanymi dermatologicznie i całkowicie bezpiecznymi nawet dla osób z wyjątkowo wrażliwą skórą. Ponadto żele intymne posłużą każdemu i nie muszą być wyłącznie stosowane jako preparat wspomagający seks analny. Mogą być stosowane przy klasycznym stosunku. W taki sam sposób chronią pochwę przed ewentualnym podrażnieniem i działają kojąco, a także prowadzą do pełnego relaksu i większego uzyskania satysfakcji ze stymulacji seksualnej w trakcie stosunku z partnerem.