Wczytuję dane...

Lubrykanty LSDI

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Lubrykanty na bazie wody oraz żele analne, to czołowe produkty marki LSDI. Preparaty są bezpieczne dla zdrowia, atestowane i śmiało mogą być używane przez osoby w różnym wieku.

 

Na wyróżnienie zasługuje fakt, że producent zdecydował się na wprowadzenie na rynek produktów o różnej pojemności. Znajdzie się coś dla tych, którzy niemalże codziennie używają lubrykantów, ale są także mniejsze buteleczki dedykowane dla na przykład dla par, które tylko od czasu do czasu potrzebują dodatkowego nawilżenia. Nie bez znaczenia są także przystępne ceny. Zarówno małe jak i duże pojemności dostępne są w korzystnych pakietach cenowych.

 

Rekomendowany przez producenta lubrykanty LSDI, to przede wszystkim specjalistyczne żele, które nie zagrażają naszemu zdrowiu. Produkty gwarantują optymalny poziom nawilżenia i mogą być stosowane przez panie oraz przez panów. Lubrykanty w wersji żelowej sprawdzą się także do nawilżania różnych akcesoriów erotycznych. Stosując te preparaty można mieć pewność, że żadna zabawka nie ulegnie uszkodzeniu. Lubrykanty są na bazie wody, a w ich składzie można znaleźć tylko naturalne składniki. Żele nie podrażniają miejsc intymnych.

 

Osoby, które miały przyjemność korzystać z tych produktów zapewniają, że gwarantują one wysoki poziom nawilżenia, a co za tym idzie zapewniają sporą satysfakcję erotyczną.

 

Lubrykanty LSDI, to nie tylko typowe nawilżacze do zabawek erotycznych, ale także profesjonalne żele analne. Ich zadaniem jest lekkie znieczulenie oraz rozluźnienie miejsc intymnych. Żele wzmagają doznania, zapobiegają obtarciom i gwarantują ekstremalne doznania. Produkt dzięki swoim silnym właściwościom poślizgowym idealnie nadaje się także dla osób, które mają spore problemy z suchością miejsc intymnych.

 

Wszystkie lubrykanty LSDI cechują się wysoką jakością, sporą wydajnością i bardzo dobrą konsystencją. Łatwo się je aplikuje, nie lepią się do skóry i gwarantują odpowiedni poziom nawilżenia.