Wczytuję dane...

Lubrykanty Fifty Shades Of Grey

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Lubrykanty Fifty Shades Of Grey to lubrykanty stworzone na bazie wody, które są przeznaczone zarówno do użytku indywidualnego, jak i wspólnego stosunku czy masaży erotycznych w parze. Produkty mogą być stosowane zarówno bezpośrednio na ciało, jak i na powierzchni gadżetów erotycznych. Lubrykanty Fifty Shades Of Grey gwarantują najlepsze nawilżenie, a co za tym idzie najwyższy komfort i zwiększenie przyjemności z przeżywanych doznań. Do komfortowego użytku wystarczy już niewielka ilość produktu nałożona na skórę czy przedmiot, a w razie potrzeby lubrykantu można użyć ponownie już w trakcie zabawy. Jego wykorzystanie umożliwia różne rodzaje penetracji oraz masaże, które sprawią, że seks będzie nie tylko satysfakcjonujący, ale też ekscytujący. Lubrykanty Fifty Shades Of Grey pozwalają urozmaicić sferę intymną związku i wybić go z rutyny.

 

Produkt Silky Caress tej marki jak sama nazwa wskazuje charakteryzuje się wyjątkową jedwabistością – jest doskonale śliski, a przy tym łagodny. Można go bezpiecznie stosować także przy wykorzystywaniu lateksowych prezerwatyw. Z kolei Come Alive z serii lubrykanty Fifty Shades Of Grey to preparat dodatkowo intensyfikujący przeżycia. Prowadzi on do intensywniejszego przepływu krwi, który potęguje doznania w trakcie stosunku. Jednocześnie zawarty w nim mentol przyczynia się do chłodzenia miejsc intymnych, przynosząc ukojenie oraz zwiększając komfort w trakcie stosunku. Come Alive jest to prawda produktem dedykowanym specjalnie z myślą o kobietach, lecz z powodzeniem mogą z niego korzystać także mężczyźni i pary podczas wspólnej zabawy.

 

Lubrykanty Fifty Shades Of Grey tworzone są na bazie wody, gwarantując łagodny charakter i pozwalają dzięki temu uniknąć podrażnień w delikatnej sferze miejsc intymnych. W przypadku jakichkolwiek reakcji alergicznych należy natychmiast zaprzestać ich wykorzystywania. Przed zastosowaniem w miejscach intymnych odrobinę żelu można nałożyć na inną część ciała by upewnić się, że nie wystąpią żadne objawy alergiczne.