Lubrykanty

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

   

  Lubrykanty to specjalne kosmetyki, funkcjonujące jako żele poślizgowe. Oferowane przez nas lubrykanty na bazie wody oraz lubrykanty na bazie silikonu to produkty, które pomagają kobiecie przygotować się na przyjemność i ograniczają dyskomfort, jaki może towarzyszyć stosunkowi. Lubrykanty zostały wykonane z naturalnych składników, dzięki czemu nie podrażniają wrażliwej skóry okolic intymnych, pozwalając skupić się wyłącznie na miłych doznaniach. Niektóre z lubrykantów zostały wzbogacone o pobudzające zmysły owocowe zapachy. Większość produktów z tej kategorii można stosować z prezerwatywami i akcesoriami erotycznymi.

  Zasadnicza różnica pomiędzy dwoma podstawowymi rodzajami żeli poślizgowych, czyli lubrykantami na bazie silikonu, a lubrykantami na bazie wody polega na trwałości ich nawilżenia i czasie zapewnienia optymalnych parametrów poślizgu. W tym starciu wygrywają lubrykanty na bazie silikonu, które można stosować nawet podczas stosunku w wodzie. Lubrykanty na bazie wody są natomiast bardziej przyjazne dla organizmu i mogą je stosować osoby podatne na uczulenia, gdyż są w większości hipoalergiczne. Posiadamy także bogaty asortyment lubrykantów specjalnych, które posiadają właściwości:
  - rozgrzewające,
  - chłodzące,
  - stymulujące (zwiększające doznania przez podniesienie wrażliwości w miejscach, gdzie zostały naniesione),
  - rozluźniające mięśnie,
  - znieczulające (przydatne podczas stosunku analnego),
  - smakowe,
  - lubrykanty do masażu,
  - potęgujące orgazm,
  - opóźniające wytrysk,
  - zwężające ścianki pochwy,
  - i inne.

  Budując nasz asortyment lubrykantów na bazie wody, lubrykantów na bazie silikonu oraz lubrykantów specjalnych nawiązaliśmy współpracę z wieloma dystrybutorami największych światowych marek w tej kategorii. Dzięki temu nasza oferta jest tak różnorodna i dobra jakościowo. W naszym sklepie internetowym znajdziecie między innymi żele poślizgowe (w różnych pojemnościach) takich marek jak: Durex, AQUAglide (producent JOYdivision), Pjur, Fleshlight, SoSexual, LELO, Fifty Shades of Grey, Intimate Organics, YESforLOVE, Passante, TENGA, Nuru, Swiss Navy, FUN FACTORY, itp.

  Obecność takich żeli poślizgowych w naszym sklepie to efekt wieloletniej współpracy z czołowymi hurtowniami, dystrybutorami najlepszych marek, a także ciągłej analizy rynku. Wybieramy takie lubrykanty, zarówno lubrykanty na bazie wody, jak i lubrykanty na bazie silikonu, które usatysfakcjonują każdego klienta. Wkładamy wiele wysiłku, aby nasze lubrykanty były dostępne w wielu wariantach, dlatego nasz asortyment wyróżnia nieoceniona wręcz różnorodność.

  Lubrykanty nie mają przed nami najmniejszych tajemnic, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – z przyjemnością pomożemy wybrać najlepsze dostępne lubrykanty na bazie wody oraz lubrykanty na bazie silikonu.