Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Aby czerpać maksymalną przyjemność ze zbliżeń seksualnych, należy zadbać o odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych. Nikt nie chce później zmagać się z nieprzyjemnymi obtarciami i podrażnieniami. Szczególnie, że w tych miejscach najtrudniej jest je wyleczyć. Aby zapobiegać takim sytuacjom, powstał lubrykant silikonowy Intimate Organics Elite 120 ml. To wyjątkowy produkt, dzięki któremu można odpowiednio nawilżyć penisa oraz pochwę i cieszyć się seksem.

Intimate Organics zadbało o jak najbardziej nowoczesną technologię produkcji. Dzięki temu, lubrykant ma wyjątkowo lekką i najbardziej zaawansowaną formułę, jaka w tym momencie jest dostępna na rynku.

Zawarty w nim silikon Elite Shiitake, to silikon najwyższej jakości, który został wzbogacony o naturalne ekstrakty z egzotycznych grzybów shiitake i odżywczą witaminę E. Dzięki temu, powstała unikalna konsystencja produktu, która zapewni maksymalne nawilżenie, a tym samym pozwoli czerpać przyjemność z seksu dłużej.

Jedwabiste uczucie gładkości pozostanie jeszcze na długo po zakończeniu stosunku. Dzięki tak fantastycznemu składowi można zapomnieć o obtarciach i bólu podczas zbliżenia seksualnego.

Lubrykant silikonowy Intimate Organics Elite zapewni nie tylko dobry poślizg, ale także realne nawilżenie skóry. W ten sposób dbamy nie tylko o dobry seks, ale także o ciało w tych bardzo delikatnych okolicach.
Mała buteleczka zmieści się do torebki, więc można ją mieć zawsze przy sobie. Wówczas zawsze będziesz gotowa na seks-niespodzianki. Wygodny dozownik pozwala na wyciśnięcie takiej ilości produktu, jakiej w danym momencie potrzebujesz. Dzięki temu nie zmarnuje się ani kropla cennego płynu!

Pamiętaj, aby przed pierwszym użyciem wykonać próbę alergiczną. Nanieś odrobinę preparatu na skórę, np. na przedramię, w celu upewnienia się, że organizm dobrze toleruje lubrykant. Jeśli nie pojawią się żadne zaczerwienienia, można bez obaw stosować produkt. W przeciwnym razie, należy natychmiast zaprzestać stosowania. Pamiętaj, że bezpieczeństwo jest najważniejsze!

 

* Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie.