Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Lubrykant na bazie wody Pjur MAN Basic Waterglide to idealny żel dla niego!
 

Żel intymny Pjur MAN Basic Waterglide to specyfik zaprojektowany głównie z myślą o mężczyźnie. Delikatna struktura lubrykantu została zaprojektowana w ten sposób, żeby chronić skórę przed ocieraniem i nadmiernym zwiększeniem sensacji seksualnej. Ten żel intymny pozwoli Ci wytrzymać tak długo, jak nigdy wcześniej! Możesz być pewny, że z powodzeniem zaspokoisz swoją partnerkę! Lubrykant Pjur MAN Basic Waterglide pozwoli Ci polepszyć swoje odczucia podczas Waszych zmysłowych zbliżeń. Poczujesz się jakbyś wszedł w zupełnie nowy świat doznań!
 

Niemiecka formuła produktu sprawia, że ów lubrykant da Ci niesamowity poślizg i fenomenalne nawilżenie. Dzięki badaniom dermatologicznym zyskujesz pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania. Ten wyjątkowy specyfik może stać się Twoim produktem codziennego użytku. Jest on bezwonny, nie lepi się oraz możesz z powodzeniem używać go wraz z najróżniejszymi gadżetami erotycznymi. Ponadto, możesz śmiało stosować go z prezerwatywami. Dzięki dużej butelce o pojemności 250ml możesz być pewny, że lubrykant Pjur MAN Basic Waterglide starczy Ci na długi czas! Nie czekaj tylko przetestuj ten świetny specyfik. Kupując ten produkt masz gwarancję niesamowitych przeżyć.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.