Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Pjur MAN Basic Personalglide 100ml to wysokiej jakości produkt, charakteryzujący się dobrym stosunkiem ceny do jakości oraz efektywności. To nowa linia lubrykantów klasy premium na bazie silikonu. Stworzona z myślą o osobach o preferencjach homoseksualnych, a także lubiących ostrzejsze zabawy w sypialni.

Różnego rodzaju preparaty nawilżające są bardzo popularne praktycznie od zawsze. Wspomagają one zbliżenie seksualne i pozwalają się cieszyć niczym nieskrępowaną przyjemnością.

Lubrykant na bazie silikonu jest znacznie bardziej trwały i wydajniejszy niż lubrykant wodny. Doskonale sprawdza się podczas seksu w wodzie oraz podczas długich i intensywnych zabaw w sypialni. Nadaje się również idealnie do zmysłowego masażu całego ciała.

Jest to produkt hipoalergiczny, charakteryzujący się aksamitną konsystencją. Pomimo tego, przed użyciem sugerowane jest naniesienie odrobiny preparatu na skórę przedramienia, w celu upewnienia się czy nie wystąpią reakcje alergiczne.

Może być z powodzeniem stosowany z lateksowymi prezerwatywami, ale już nie z silikonowymi zabawkami i gadżetami erotycznymi, ze względu na ryzyko ich uszkodzenia.

Prezentowany silikonowy lubrykant pjur MAN Basic Personalglide dostępny jest w pojemniku o pojemności 100 mililitrów. Jest bardzo łatwy i przede wszystkim bezpieczny w stosowaniu. Doceniają go osoby o różnym stopniu zaawansowania w łóżkowych przygodach.

Doskonale sprawdza się podczas intensywnego stosunku lub seksu analnego.