Realizacja zamówienia: 24
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: pasante (uk)

Pasante Magic Delay Lube - dłuższy stosunek i większa przyjemność!

Suplement dla mężczyzn, którzy chcą wydłużyć czas trwania stosunku oraz zadbać o odpowiednie nawilżenie.

Ten znakomity lubrykant wodny wyróżnia się nie tylko walorami nawilżającymi, ale również kompleksowymi właściwościami, dzięki którym możesz opóźnić moment szczytowania. Jeśli masz problem z przedwczesnym wytryskiem lub po prostu chcesz wydłużyć czas łóżkowych igraszek, od tej chwili masz niepowtarzalną szansę na zostanie niezawodnym długodystansowcem.

Środek nawilżający, który cechuje długi czas działania - dodatkowo można go jeszcze wydłużyć poprzez dodanie kilku kropel wody. Pojemność opakowania to 75 ml, produkt jest bardzo wydajny, a wygodna pompka pozwala bez problemu dozować żel.

Pasante Magic Delay Lube to suplement dla mężczyzn, którzy chcą być bardziej wytrzymali i dłużej zaspokajać partnerkę, ale jednocześnie pragną zachować pełnię osiąganej przyjemności. Żel bardzo subtelnie znieczula powierzchnię członka, ale nie zmniejsza intensywności odczuwanej rozkoszy. Ba! Będziesz usatysfakcjonowany bardziej niż dotychczas.

Wystarczy, że odrobinę żelu zaaplikujesz na członka i wmasujesz na całej długości. Potem poczekaj na całkowite wchłonięcie i możesz zachwycić partnerkę nową jakością zdolności seksualnych!

Lubrykant Pasante Magic Delay Lube jest bezpieczny dla zdrowia i nie niszczy prezerwatyw..

Pojemność: 75 ml* Działanie suplementów jest uwarunkowane indywidualnymi możliwościami danego organizmu czy trybem życia człowieka. Nie jesteśmy zatem w stanie zagwarantować osiągnięcia ściśle określonych efektów.

Napisz opinię
2017-09-18 21:24:35 - Gustaw

Pomocny, działa i to naprawdę skutecznie. Polecam ten suplement każdemu mężczyźnie.