Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Fleshlight (US)

Lubrykant wodny FleshLube Fire to specyfik, który rozgrzeje Cię do czerwoności!

 

FleshLube Fire jest rozgrzewającym lubrykantem na bazie wody, stanowiącym dodatek do sztucznej pochwy z serii Fleshlight. Nie jest to jednak jego jedyne zastosowanie! Lubrykant FleshLube Fire jest wysokiej jakości żelem intymnym, który niesamowicie nawilży miejsca intymne, ale również dostarczy rozgrzewającego efektu po nałożeniu na skórę, co wzmocni doznania podczas stosunku. Produkt został przebadany dermatologicznie, a jego działanie jest w pełni bezpieczne dla wrażliwej skóry. Łatwo się zmywa i jest produktem idealnym, żeby stosować go wraz z gadżetami erotycznymi. Pozwólcie sobie na odrobinę fantazji! Niesamowita formuła lubrykantu sprawia, że jest on bardzo wydajny. Żel intymny FleshLube Fire idealnie sprawdzi się w zimne, a jednak gorące noce!

 

Wyprodukowano w Hiszpanii.

 

Pojemność: 100ml

 

Pamiętaj! Nasz sklep to zawsze gwarancja oryginalności produktu i niska cena. Kup teraz i ciesz się ognistą mocą FleshLube Fire.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.