Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

Lubrykant AQUAglide 50 ml jest żelem nawilżającym, stworzonym na bazie wody. Może być stosowany na całym obszarze ciała. Seks z lubrykantem wodnym AQUAglide  to czysta przyjemność. Kup go już dzisiaj, w sklepie Świat Doznań - u nas cena jest zawsze atrakcyjna, wysyłka błyskawiczna, a jakość produktów niepodważalna.

Lubrykant na bazie wody AQUAglide idealnie sprawdzi się w przypadku wszystkich osób, poszukujących optymalnego i przede wszystkim długotrwałego nawilżenia, dającego bardzo przyjemne i satysfakcjonujące uczucie śliskości.

Lubrykant wodny ze względu na doskonale skomponowany skład i specyficzne właściwości, może być używany zarówno z prezerwatywami, jak i różnorodnymi zabawkami erotycznymi. Żel intymny jest delikatny i bezpieczny dla skóry.

Największe zalety Aquaglide:
-możliwość utrzymania najlepszego poślizgu przez dość długi czas,
-neutralne pH,
-brak w składzie tłuszczy, powodujących powstawanie plam,
-produkt został przebadany dermatologicznie,
-żel przeszedł mnóstwo bardzo wymagających testów, potwierdzających jego wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania,
-zakwalifikowanie żelu jako produkt klasy medycznej

Lubrykant AQUAglide ma bardzo dobrze przemyślany skład, jest bardzo delikatny i bezpieczny nawet dla osób, mających skórę bardzo wrażliwą i niezwykle skłonną do poddawania się nieprzyjemnym podrażnieniom.

Dużą zaletą produktu jest również jego opakowanie. Producent umieścił żel w pojemnej i bardzo poręcznej tubce, umożliwiającej dawkowanie lubrykantu aż do ostatniej jego dawki.

Po lubrykant AQUAglide sięga wiele osób, między innymi dlatego, że w jakikolwiek sposób nie wchodzi on w interakcje z zabawkami erotycznymi, dzięki czemu stosowanie żelu nie powoduje zniszczenia ich struktur, co uniemożliwiłoby dalsze oddawanie się przyjemności.

Lubrykant AQUAglide na bazie wody pod wieloma względami znacznie wyprzedza swoją rynkową konkurencję.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.