Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

Lubrykant analny Super-Rutscher to żel intymny, który pozwala na niezwykle przyjemne, bezbolesne i komfortowe akty seksu analnego

Seks grecki to jedna z najpiękniejszych dróg, aby okazać sobie miłość i wzajemne zaufanie. Teraz, dzięki suplementowi Super-Rutscher, możecie korzystać z uroków tego wspaniałego rodzaju igraszek z ogromną przyjemnością i komfortem.

Odpowiednie nawilżenie to podstawa udanego seksu analnego. Lubrykant Super-Rutscher zagwarantuje Ci optymalny poślig, który sprawi, że analne igraszki będą w Waszym wykonaniu niezwykle bezbolesne, intensywne i przyjemne.

Daj sobie szansę na zmysłowy seks analny pełen komfortu! Dzięki unikalnym właściwościom żelu intymnego Super-Rutscher, okolice Twojego odbytu staną się rozluźnione i gotowe na niepowtarzalne doznania.

Dzięki recepturze opartej na bazie wody, możesz stosować Super-Rutscher bez obaw, że zniszczy prezerwatywy, akcesoria czy gadżety erotyczne. Jego PH jest neutralne dla skóry. Produkt nie pozostawia plam.

Żel analny, który fantastycznie wpłynie na życie seksualne nie tylko doświadczonych, ale również początkujących fanów seksu analnego.

Nie posiada ani smaku, ani zapachu.


Pojemność: 100 ml

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie.