Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lovense (us)

Wibrator do punktu G - Lovense Osci G-Spot Toy

 


Marka Lovense postarała się w pracy nad tym modelem erotycznego gadżetu nadzwyczaj dobrze. Jako eksperci w dziedzinie kobiecych potrzeb, skupili się w tym przypadku przede wszystkim na punkcie "G". W Lovesense Osci G-Spot Toy wykorzystano zdobycze najnowszej technologii, aby skutecznie stymulować to magiczne, sekretnie ukryte w pochwie, miejsce kobiety. To właśnie umiejętna pieszczota punktu "G" doprowadza kobiece ciała do wspaniałych, wewnętrznych orgazmów. Wiele kobiet nie odczuła nigdy orgazmu pochwowego. Znacznie łatwiej osiągnąć orgazm łechtaczkowy, zaś pieszczenie punktu "G" to najwyższe arkana ars amandi. Ze względów anatomicznych, raczej nie ma mowy o skutecznych samopieszczotach punktu "G". Chyba, że robi się to przy użyciu najlepszego wibratora, którego końcówka tak cudownie oscyluje w okolicy punktu "G".

 

Lovesense Osci G-Spot Toy to nie jest zwykły wibrator z jednolitą powierzchnią i rozpływającymi się po niej wibracjami. Fantazyjnie wygięty kształt wibratora powoduje, że jego końcówka trafia właśnie w punkt "G". A na tej końcówce - stworzono majstersztyk sztuki. Końcówka Osci pokryta została specjalną membraną, która przy pracy stwarza efekt przypominający pukanie.  W odróżnieniu od innych wibratorów, które potęgują podniecenie wyłącznie za pomocą wibracji, Lovesense Osci ma dodatkowo funkcję delikatnego uderzania. Kobiecy punkt "G" odbiera takie bodźce w zupełnie nieprawdopodobny sposób.  Do tego stopnia, że Lovesense szybko opatentował tą unikalną technologię.

 


Unikalny kształt i kąty wygięcia wibratora Lovesense Osci G-Spot Toy także mają potęgować doznania kobiety i sięgać miejsc niedostępnych dla innych mechanicznych pieszczot. Trzon o średnicy 37 mm doskonale wpasowuje się w kobiecą waginę, a wystająca część ułatwia pole manewru dla obsługującej wibrator kobiety lub jej partnera.

 

Sterowanie wibratorem to również innowacyjny pomysł w świecie zabawek erotycznych. Wibratorem kieruje specjalna, darmowa aplikacja na smartfona. Praca wibratora naśladuje wiernie ruch palca po ekranie smartfona lub pukanie w ekran. Można tworzyć nieograniczoną ilość kombinacji programowych, dzielić się nimi i ściągać od innych. Zabawy wibratorem Lovesense Osci G-Spot Toy to niezliczona ilość sposobów stymulacji i osiąganych orgazmów.

 

Przy pomocy łączności internetowej, sterowanie wibratorem może odbywać się z dowolnej odległości. Nigdy wcześniej seks na odległość nie był tak udany!


 

Zalety wibratora Lovesense Osci G-Spot Toy:

  • pokrycie silikonowe
  • stymulacja oscylacjami
  •  dopasowany kształt
  • ergonomiczna rączka
  • sterowanie aplikacją
  • ochrona patentowa

 

 

Parametry techniczne:

tworzywo: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów, parabenów i lateksu, całkowicie bezpieczny w kontakcie

długość całkowita: 198 mm

średnica trzonu: 37 mm

długość części do aplikacji: 60 - 80 mm

wibracje: 3 potężne poziomy wibracji i 10 niestandardowych zapisanych wzorów

wodoodporność

 

 

Uwaga: Wraz z wibratorami silikonowymi można używać wyłącznie lubrykantów wyprodukowanych na bazie wody. Silikonowe i inne mogą zniszczyć strukturę powierzchni.