Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: LSDI

Libido Gel 100 ml Sensuel - popraw swoje libido, doznania i życie seksualne.


Libido Gel Sensuel to suplement dla kobiet, które pragną poznać nowe granice cielesnej przyjemności. Dzięki temu wysokiej jakości preparatowi, już dziś możesz zwiększyć swoje libido.

Ten żel intymny doskonale sprawdza się zarówno w przypadku kobiet, które po prostu potrzebują silniejszej stymulacji, jak i Pań mających problemy z osiąganiem optymalnych doznań, a co za tym idzie - ze szczytowaniem.

Preparat ten może pełnić rolę lubrykantu, zapewniając Ci świetne nawilżenie i wspierając przy okazji naturalne procesy za to odpowiedzialne. Libido Gel Sensuel został stworzony na bazie wody, w związku z czym można stosować go wraz z prezerwatywami czy akcesorami erotycznymi. Nie trzeba również martwić się o plamy.

Większa ochota na igraszki, zmysłowy i szalenie przyjemny seks, którego nie zapomnicie bardzo długo! Suplement dla kobiet Libido Gel Sensuel może pomóc Ci w przeprowadzeniu rewolucji w Waszej sypialni!

Sposób użycia: Niewielką ilość preparatu nanieść na skórę miejsc intymnych, wmasować, czynność można powtórzyć.

Przed pierwszym użyciem należy umieścić małą dawkę preparatu na skórze przedramienia. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek reakcji alergicznych, natychmiast powinno się zakończyć stosowanie!

* Suplementy na każdego działają inaczej, zależnie od cech indywidualnych ludzkiego ciała. Nie możemy zagwarantować osiągnięcia konkretnych i jednakowych w każdym przypadku efektów.

** Kolor Libido Gel Sensuel może różnić się od tego z ilustracji, nie ma to jednak wpływu na recepturę czy skuteczność produktu.

Pojemność: 100 mlNapisz opinię
2016-08-17 16:00:15 - Ona77

Przyjemne uczucie ciepła przez kilka minut ale jakoś szczególnie nie pobudza.

2017-01-28 08:56:47 - Akai

Na pewno nie zaszkodzi spróbować. Taki żel pomaga bowiem wynieść kobiecą przyjemność na nowy poziom.

2017-03-13 18:20:38 - Ula

Myślałam, że już nic mi nie pomoże, a stres wyżarł ze mnie resztki mojego libido. A tu taka miła niespodzianka! Polecam ten żel wszystkim wątpiącym:).

2017-03-31 21:10:50 - Kasia

Świetny specyfik dla szukających super wrażeń w trakcie zbliżeń. Bardzo serdecznie polecam.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...