Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: ODECO

Firma Odeco zna rozwiązanie na wszystkie samotne noce. Przeżyj rozkosz dzięki modelowi Larila BLACK!

Świat wibratorów posiada wiele kategorii, jeżeli szukasz czegoś, co dostarczy mocnych doznań – idealnie trafiłaś! Odeco Larila BLACK to wibrator z króliczkiem, czyli specjalną wypustką, której zadaniem jest dostarczanie pieszczot łechtaczce, kiedy główna część gadżetu znajduje się wewnątrz pochwy. W ten sposób możesz cieszyć się owocami podwójnej stymulacji, ponieważ specjalnie wyprofilowany kształt urządzenia trafi dokładnie tam, gdzie pragniesz – czyli punk G. Poddaj się niezwykłej rozkoszy za pomocą 3 trybów pulsacyjnych i 4 poziomów intensywności!

Nie musisz dawać sobie ograniczeń, ponieważ nikt nie powiedział, że takie urządzenie nadaje się tylko do masturbacji – Twoja gra wstępna z partnerem będzie niezwykle gorąca! Nie bójcie się eksperymentów!

OD-8101RV BLACK wykonano z wysokiej jakości silikonu medycznego bez dodatku ftalanów. Pracę urządzenia zawdzięcza się mocnemu silnikowi, który jest zasilany za pomocą dwóch baterii AAA.

Pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu – w tym celu zaopatrz się w dobry żel nawilżający na bazie wody. Lubrykant silikonowy zniszczy strukturę silikonowej zabawki! Warto również wiedzieć, że przed i po każdym użyciu należy wibrator dobrze oczyścić. Użyj wilgotnej ściereczki i mydła lub przemyśl zakup środka do higieny gadżetów erotycznych.

Parametry techniczne urządzenia:

materiał: plastik ABS i silikon medyczny bez ftalanów

długość: 198mm

waga: 350g

funkcje: 3 tryby pulsacyjne i 4 poziomy intensywności

czas pracy: ponad dwie godziny

wodoodporność: odporny na zachlapania

kolor: czarny