Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: ODECO

KULKI GEJSZY ODECO OD-1508SB ROSE


Kulki gejszy Odeco OD-1508B w kolorze intensywnej fuksji to gadżet dedykowany kobietom, które wymagają najwyższej jakości, niezawodności oraz skuteczności. Został on stworzony z myślą o kobietach, które dążą do napiętych i ujędrnionych mięśni Kegla. Produkt znakomicie sprawdzi się podczas ćwiczeń. Za jego wykreowanie odpowiada znany i ceniony producent akcesoriów erotycznych. Lata prób pozwoliły na stworzenie perfekcyjnego gadżetu, który jest nie tylko praktyczny, ale również przyjemny w użytkowaniu. Należy wspomnieć, ze ten model kulek waginalnych jest nieco cięższy, niż standardowe produkty. To właśnie dlatego charakteryzuje się on tak wysoką efektywnością. Optymalne rozmiary sprawiają, że aplikacja jest błyskawiczna i bezproblemowa. Z pewnością nie przysporzy ona najmniejszego kłopotu, nawet niedoświadczonym użytkowniczkom. Dodatkowym atutem jest fakt, że na powierzchni kulek znajdują się dodatkowe wyżłobienia. Służą one do jeszcze lepsze stymulacji wnętrza pochwy oraz jej napięcia.

Te wysokojakościowe kulki waginalne to najprostszy sposób, aby podnieść jakość życia seksualnego. Wystarczy jedynie zaaplikować gadżet. Jego użytkowanie jest niezwykle komfortowe, więc z powodzeniem można oddać się codziennym sprawom. Warto dodać, że podczas poruszania się kulki generują wibrację, co jest źródłem niezwykłej przyjemności. Z tego powodu można zastosować je, jako element gry wstępne. Partner mając świadomość obecności kulek w pochwie partnerki, nie będzie mógł doczekać się powrotu do domu. Gadżet działa pobudzająco, co jest gwarancją maksymalnej satysfakcji. Użytkowanie kulek gejszy przekłada się na lepsze odczuwanie partnera podczas stosunku, a tym samym intensywniejsze doznania. Jest to rozkosz dla obojga partnerów. Mężczyzna może poczuć na swoim członku stalowy ucisk, co jest niemożliwe w przypadku zbyt rozluźnionych mięśni. 
Ćwiczenia mięśni dna miednicy przy użyciu kulek gejszy nie tylko poprawiają jakość współżycia oraz orgazmów, ale również niosą za sobą wiele dobrego dla zdrowia. Ich prawidłowe napięcie reguluję pracę układu rozrodczego i moczowego, a nawet jelit i kręgosłupa. Pozytywnych aspektów stosowania tego gadżetu jest wiele, więc kulki gejszy Odeco to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Ich wysoka jakość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pań.

Gadżet został wyprodukowany przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Atestowany sylikon medyczny nie zawiera żadnych szkodliwych związków, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla użytkowników. Jest to produkt w stu procentach wodoodporny. Charakteryzuje się wysoką trwałość oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nawet najczęstsze i długotrwałe użytkowanie nie spowoduje zniszczeń. Gadżet może być stosowany nawet przez osoby ze skłonnością do podrażnień, czy też uczuleń. Można używać go w towarzystwie delikatnych lubrykantów na bazie wody. Jego powierzchnia jest aksamitnie gładka, co ułatwia szybką aplikację. Należy czyścić produkt po każdym użyciu za pomocą ciepłej wody oraz mydła antybakteryjnego.Specyfikacja:

  • Model: OD-1508SB
  • Kategoria:  kulki
  • Materiał: ABS, Silikon Medyczny
  • Wykończenie: matowy silikon medyczny
  • Przeznaczony : Dla kobiet
  • Wymiary: dł.167mm, szer.36mm, śred.36mm
  • Waga: 100 g
  • Wodoodporny: można czyścić pod bieżącą wodą lub wilgotną szmatką
  • używać i czyścić tylko z lubrykantami na bazie wody.