Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: ODECO

KULKI GEJSZY ODECO OD-1508SB PURPLE

Kulki gejszy Odeco OD-1508B w kolorze eleganckiego fioletu to produkt dedykowany kobietom, które cenią sobie najwyższą jakość, wysoką wytrzymałość, a także perfekcyjne dopasowanie. Produkt został wykreowany przez prawdziwego lidera z branży gadżetów erotycznych. Podczas projektowania uwzględniono nie tylko kobiecą anatomię, ale również sposób na dostarczenie nieprzeciętnej przyjemności. Podczas przemieszczania się, czy też wykonywania ruchów, kulki delikatnie wibrują w pochwie, co sprawia ogromną przyjemność. Jest to więc nie tylko produkt, który wspomaga mięśnie Kegla, ale również dostarcza wyjątkowych wrażeń. Takie połączenie z pewnością zadowoli najbardziej wymagające Panie. 
Na uwagę zasługuje również fakt, że na powierzchni kulek znajdują się subtelne rowki. Wpływają one nie tylko na wygląd wizualny produktu, ale również dodatkowo stymulują napięcie pochwy. Bezpośrednio przenosi się to na osiągnięcie lepszych efektów. Ćwiczenia mięśni Kegla przy użyciu kulek waginalnych Odeco to skuteczny i sprawdzony sposób na osiągnięcie pożądanych rezultatów. Żaden inny produkt nie pozwala osiągnąć tak dużej zmiany, w krótkim czasie. Wpływ na to ma przede wszystkim odpowiednie wyprofilowanie produktu. Składa się on z dwóch niewielkich kulek, między którymi znajduje się wyraźne odcięcie. Trzeba również wspomnieć, że w tym modelu dokonano pewnej zmiany. W środku kulek znajdują się nieco cięższe ciężarki, dzięki czemu o wiele łatwiej jest wypracować prawidłowe napięcie mięśni.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w kulki gejszy Odeco? Przede wszystkim dlatego, że idealnie dostosowują się do wnętrza pochwy. Pomimo tego, ze każda kobieta jest inna, to gadżet potrafi przystosować się do swojej właścicielki. Jest to bardzo pomocne podczas wykonywania ćwiczeń. Regularna praca nad mięśniami dna miednicy niesie za sobą wiele pozytywnych efektów. Mowa tutaj m.in. o aspekcie zdrowotnym. Poprawia się funkcjonowanie układu rozrodczo-płciowego, a nawet jelit. Ma to również pozytywny wpływ na dolny odcinek kręgosłupa. 

Większość kobiet decyduje się na kulki Odeca z jednego powodu - pragną na nowo cieszyć się swoim życiem seksualnym. Jędrne, silne i napięte mięśnie Kegla to gwarancja nieopisanych doznań podczas stosunku. Jest to szczególnie istotne dla kobiet, które odczuwają znaczne pogorszenie się jakości życia seksualnego. Być może problem tkwi w zbyt rozluźnionych mięśniach pochwy. Kulki gejszy z pewnością rozwiążą ten kłopot.

Kulki waginalne Odeco wykonane są z wysokojakościowych materiałów, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Sylikon medyczny nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika. Może być stosowany przez osoby ze skłonnością do podrażnień lub uczuleń. Jest to produkt o jedwabistej gładkości, co umożliwia bezproblemową aplikację. Może być on stosowany wyłącznie z lubrykantami na bazie wody. Do czyszczenia należy stosować ciepłą wodę, a także mydło antybakteryjne lub płyn antybakteryjny w spreju. Zaleca się mycie gadżetu po każdym użyciu.Specyfikacja:

  • Model: OD-1508SB
  • Kategoria:  kulki
  • Materiał: ABS, Silikon Medyczny
  • Wykończenie: matowy silikon medyczny
  • Przeznaczony : Dla kobiet
  • Wymiary: dł.167mm, szer.36mm, śred.36mm
  • Waga: 100 g
  • Wodoodporny: można czyścić pod bieżącą wodą lub wilgotną szmatką
  • używać i czyścić tylko z lubrykantami na bazie wody.


Napisz opinię
2016-03-06 15:30:50 - Hanka

Kulki nadają się do zabawy w sypialni oraz ćwiczenia mięśni Kegla na co dzień. Wysokiej jakości materiał za rozsądną cenę.

2016-03-18 08:12:49 - Ewelina

Kupiłam je do ćwiczenia mięśni Kegla. Łatwe w użyciu, nie sprawiają żadnych problemów. Czekam na efekty.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...