Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: ODECO

KULKI GEJSZY ODECO OD-1508SB PINKKulki gejszy Odeco OD-1508B w kolorze jasnego różu to produkt, który łączy najwyższą klasę materiałów, precyzyjne wykonanie, a także ponadprzeciętną trwałość. Gadżet pochodzi od znanego i cenionego producenta z branży zabawek erotycznych. Podwójne sylikonowe kulki gejszy to gwarancja jeszcze wyższego poziomu skuteczności. W środku znajdują się ciężarki nieco cięższe, niż standardowe. Wszystko po to, aby zapewnić niesamowite doznania, a także wysoką efektywność ćwiczeń mięśni Kegla. Warto również dodać, że mają one optymalną wielkość i opływowy kształt, co odpowiada wymaganiom kobiecej anatomii. Jest to produkt, który idealnie dostosowuje się do użytkownika, zapewniając wrażenia, która ciężko opisać za pomocą słów. Na powierzchni kulek znajdują się niezwykle subtelne wyżłobienia. Mają one na celu jeszcze lepszą stymulację wnętrza pochwy. Wywołują one mimowolne napięcie mięśni, co bezpośrednio przekłada się na lepsze wyniki. Podczas wykonywania ruchów kulki wytwarzają lekkie wibracje, co jest źródłem ogromnej rozkoszy. Produkt jest całkowicie wodoodporny, dzięki czemu może być stosowany niezależnie od okoliczności. Jego wysoka jakość zadowoli nawet najbardziej wymagające kobiety.

Te wyjątkowe kulki gejszy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nieść przyjemność, a jednocześnie umożliwić ćwiczenia mięśni Kegla. Warto dodać, że ma to ogromne znaczenie zdrowotne. Dzięki silnym i napiętym mięśniom dna miednicy można poprawić pracę układu rozrodczego, czy też moczowego. Wpływają one również na pracę jelit. Kulki gejszy stosowane są zazwyczaj przez Panie, które pragną podnieść jakość swojego życia seksualnego. Regularne ćwiczenia to gwarancja większego zadowolenia ze stosunku, nie tylko dla kobiety, ale również mężczyzny. Zaciskanie mięśni podczas penetracji przenosi partnerów na wyżyny rozkoszy. Ważne jest, aby ćwiczenia odbywały się w sposób profesjonalny. Tylko wysokojakościowe kulki przyniosą oczekiwane rezultaty w bardzo szybkim czasie. 

Należy również dodać, że kulki waginalne Odeco to również prosty i szybki sposób, aby podkręcić temperaturę w sypialni. Wystarczy zaaplikować gadżet i udać się np. na kolację, czy też do kina. Trzeba mieć świadomość, że kulki przez cały czas będą rozgrzewać do czerwoności. Jest to genialna droga do silnego spełnienia.

Produkt wykonany jest z wysokojakościowych materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Zastosowany sylikon medyczny jest wolny od wszelkich szkodliwych związków. Dodatkowo jest to materiał o jedwabistej gładkości, dzięki czemu gadżet może zostać bezproblemowo zaaplikowany. Wyróżnia się on także wyjątkową wytrzymałością - z pewnością posłuży on przez długi czas. Kulki gejszy mogą być stosowane wyłącznie z lubrykantami na bazie wody. Są one na tyle delikatne, że nie zniszczą tworzywa, z którego wykonany jest gadżet. Inne silniejsze środki mogą trwale je uszkodzić. Oczywiście trzeba pamiętać o utrzymaniu odpowiedniego poziomu higieny. W tym celu wystarczy umyć produkt za pomocą ciepłej wody oraz mydła antybakteryjnego.Specyfikacja:

  • Model: OD-1508SB
  • Kategoria:  kulki
  • Materiał: ABS, Silikon Medyczny
  • Wykończenie: matowy silikon medyczny
  • Przeznaczony : Dla kobiet
  • Wymiary: dł.167mm, szer.36mm, śred.36mm
  • Waga: 100 g
  • Wodoodporny: można czyścić pod bieżącą wodą lub wilgotną szmatką
  • używać i czyścić tylko z lubrykantami na bazie wody.