Kulki analne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Vee
45,24 PLN

   

  Kulki analne pozwalają poznać zupełnie nową stronę przyjemności podczas stosunku. Są źródłem silnej stymulacji, zapewniając niesamowite doznania prowadzące do orgazmu. Mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn, dla których stanowią dodatkową stymulację prostaty. Koraliki analne w tej kategorii są dostępne w kilku wersjach: połączone za pomocą tworzywa sztucznego lub połączone z ringiem umieszczanym na penisie (w wersji dla mężczyzn). Możliwy też jest zakup dodatkowych kulek do ringów.

  Asortyment kulek analnych w naszym sklepie to doskonała alternatywa dla osób, które wahają się z wyborem gadżetu dającego użytkownikowi ten typ doznań intymnych. Różna długość i średnica naszych koralików analnych gwarantują Państwu szeroki wybór, z którego mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i doświadczone i poszukujące urozmaiceń w życiu intymnym. Wykonane z miękkiego silikonu medycznego gwarantują każdemu komfortową aplikację i przyjemność płynącą z użytkowania. Posiadamy również metalowe kulki analne zapewniające bardziej sztywne wypełnienie oraz dodatkowe doznania płynące z różnicy temperatur.

  Wyglądają jak korale, są eleganckie, a gdy połączyć je z lubrykantem na bazie wody stają się rozkoszną zabawką i przyjaciółką każdej pary pragnącej poeksperymentować ze swoją intymnością. Poszukujesz nowych doznań? A może chcesz uzupełnić swoją kolekcję zabawek elektronicznych?
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą różnorodną ofertą koralików analnych złożoną z największych marek, które funkcjonują również na rynku ogólnoeuropejskim, a nawet światowym:
  - FUN FACTORY,
  - MARC DORCEL,
  - Joyballs,
  - Titus Range,
  - Fifty Shades of Grey.

  Jesteśmy zdania, że kulki analne powinna charakteryzować nie tylko wysoka funkcjonalność, ale również właściwa jakość wykonania i użycie najlepszych możliwych materiałów. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy na podjęcie współpracy wyłącznie z dystrybutorami topowych marek, gwarantując naszym klientom kulki analne, które wyróżniają się wytrzymałością i są wyjątkowo bezpieczne dla organizmu.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykle zróżnicowaną ofertą kulek analnych, które mogą być początkiem wspaniałej rewolucji w waszej sypialni.