Kulki analne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

   

  Kulki analne pozwalają poznać zupełnie nową stronę przyjemności podczas stosunku. Są źródłem silnej stymulacji, zapewniając niesamowite doznania prowadzące do orgazmu. Mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn, dla których stanowią dodatkową stymulację prostaty. Koraliki analne w tej kategorii są dostępne w kilku wersjach: połączone za pomocą tworzywa sztucznego lub połączone z ringiem umieszczanym na penisie (w wersji dla mężczyzn). Możliwy też jest zakup dodatkowych kulek do ringów.

  Asortyment kulek analnych w naszym sklepie to doskonała alternatywa dla osób, które wahają się z wyborem gadżetu dającego użytkownikowi ten typ doznań intymnych. Różna długość i średnica naszych koralików analnych gwarantują Państwu szeroki wybór, z którego mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i doświadczone i poszukujące urozmaiceń w życiu intymnym. Wykonane z miękkiego silikonu medycznego gwarantują każdemu komfortową aplikację i przyjemność płynącą z użytkowania. Posiadamy również metalowe kulki analne zapewniające bardziej sztywne wypełnienie oraz dodatkowe doznania płynące z różnicy temperatur.

  Wyglądają jak korale, są eleganckie, a gdy połączyć je z lubrykantem na bazie wody stają się rozkoszną zabawką i przyjaciółką każdej pary pragnącej poeksperymentować ze swoją intymnością. Poszukujesz nowych doznań? A może chcesz uzupełnić swoją kolekcję zabawek elektronicznych?
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą różnorodną ofertą koralików analnych złożoną z największych marek, które funkcjonują również na rynku ogólnoeuropejskim, a nawet światowym:
  - FUN FACTORY,
  - MARC DORCEL,
  - Joyballs,
  - Titus Range,
  - Fifty Shades of Grey.

  Jesteśmy zdania, że kulki analne powinna charakteryzować nie tylko wysoka funkcjonalność, ale również właściwa jakość wykonania i użycie najlepszych możliwych materiałów. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy na podjęcie współpracy wyłącznie z dystrybutorami topowych marek, gwarantując naszym klientom kulki analne, które wyróżniają się wytrzymałością i są wyjątkowo bezpieczne dla organizmu.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykle zróżnicowaną ofertą kulek analnych, które mogą być początkiem wspaniałej rewolucji w waszej sypialni.