Korki analne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

   

  Korki analne to gadżety, które pozwolą każdemu wielbicielowi seksu odkryć nowe, nieznane dotąd źródła rozkoszy. Zatyczki analne delikatnie lub nieco bardziej intensywnie – w zależności od upodobań – stymulują i masują prostatę, stanowiąc uzupełnienie przyjemności odczuwanej podczas stosunku. W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór korków analnych o różnych długościach i kształtach – od gładko zakończonych, poprzez gruszkowate aż po te w kształcie stożka, dzięki czemu można łatwo dopasować je do swoich osobistych preferencji.

  Seks analny może dać Ci wiele przyjemności, jednak nie może być on spontaniczny (przynajmniej na początku, dopóki nie oswoisz się z tą nową formą zabawy). Najlepsze do tej roli nadają się właśnie korki analne. Przygotują one twoje ciało na pierwsze nieśmiałe próby i pozwolą ci na rozluźnienie w bardziej komfortowej i kontrolowanej sytuacji. Jest to doskonałe wyjście zarówno dla mężczyzn, którzy chcą się przygotować do masażu prostaty, jak i dla kobiet, które marzą o urozmaiceniu swojego życia erotycznego i nowych doznaniach podczas zbliżeń ze swoim partnerem. Gadżety erotyczne o charakterze unisex to niepowtarzalna okazja, aby poeksperymentować w sypialni i w ten sposób urozmaicić życie seksualne każdej pary, a właśnie takie właściwości posiadają plugi analne.

  Asortyment korków analnych, który umieściliśmy na naszych wirtualnych półkach sklepowych ma nie tylko wiele wyszukanych kształtów i rozmiarów, ale i wykonany jest z różnych materiałów – od luksusowych zatyczek analnych pokrytych złotem, przez stal nierdzewną, a na silikonie klasy medycznej kończąc. Ponadto niektóre modele, które mamy w naszej ofercie, posiadają dodatkowo możliwość wibracji, dając ci dodatkowe doznania ze stymulacji anusa oraz nowy rodzaj spełnienia. Zróżnicowana paleta średnic naszych plugów analnych pozwala nam na zaspokojenie potrzeb nie tylko doświadczonych zwolenników tego typu zabaw, ale i tych, którzy stawiają tu dopiero pierwsze, nieśmiałe kroki lub szukają innych źródeł przyjemności.

  Korzystając z doświadczenia oraz wiedzy naszych pracowników mogą Państwo zamówić wyłącznie korki analne najlepszych marek na rynku światowym (LELO, FUN FACTORY, Marc Dorcel, Fifty Shades of Grey, Pico Bong, Nexus oraz Mystim). Dołożyliśmy wszelkich starań, aby móc zaoferować Państwu plugi analne, które wyróżnia nie tylko fakt, że gwarantują niebywałą rozkosz, ale również bezpieczeństwo dla organizmu oraz przyjemny dotyk.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą unikalnych korków analnych – od tej chwili mają Państwo niepowtarzalną szansę na osiągnięcie orgazmu o sile, jakiej dotychczas nie doświadczyliście. Zatyczki analne z miejsca mogą stać się nieocenionym elementem wyposażenia każdej sypialni.