Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: nexus (uk)

Nexus G-Play Trio to unikalny zestaw trzech różnych masażerów analnych. Zawiera modele w trzech odmiennych wielkościach - duży - Large, średni - Medium oraz mały - Small. Każdy z nich charakteryzuje się specjalnie wyprofilowanym kształtem, który zapewnia doskonałe doznania w każdej formie zabawy. Prezentowane masażery doskonale nadają się zarówno do masażu prostaty, jak i bezpośredniej penetracji analnej.

Zestaw Nexus G-Play Trio

Masażery analne znajdujące się w zestawie Nexus G-Play Trio posiadają trzy kolory - czerwony, fioletowy oraz różowy. Stanowią one idealne rozwiązanie dla osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z seksem analnym. Penetracja ta pozwala na dotarcie do męskiego gruczołu krokowego, zwanego prostatą. Odpowiednia technika oraz długość masażu zapewnia wyjątkowo efektowne doznania oraz niezapomniane doświadczenia. Zestaw Nexus G-Play Trio pozwala na dzielenie się przyjemnością razem z partnerką, ponieważ poszczególne modele pobudzać mogą zarówno męski, jak i kobiecy punkt G. Dzięki wygiętej główce oraz pobudzającym wibracjom, chwile rozkoszy mogą być wyjątkowo długie i ekscytujące.


Zróżnicowane rozmiary i tryby wibracji

Najmniejszy z dostępnych w zestawie masażerów to G-play Small. Posiada zaledwie sześciocentymetrową długość penetracyjną oraz ponad dwoma centymetrami średnicy w najszerszym dostępnym fragmencie. Wyposażony jest także w jeden tryb wibracji. Rozmiar Small dostępny jest wyłącznie w zestawie Nexus G-Play Trio i nie można zakupić go osobno. Nieco większym wzywaniem jest masażer G-play Medium, charakteryzujący się ponad siedmiu-centymetrową długością penetracyjną oraz trzema centymetrami średnicy w najgrubszym miejscu. G-play Medium również posiada jeden tryb wibracji. Najbardziej intensywne doznania zapewnia masażer G-play Large, z ośmiu-centymetrową długością wkładaną oraz trzy i półcentymetrową średnicą w najgrubszym miejscu. Model ten wyposażony jest w pięć trybów wibracji. Każdy z dostępnych masażerów zasilany jest pojedynczą baterią AAA, dołączoną do zestawu.


Delikatny i solidny materiał

Wszystkie masażery analne znajdujące się w zestawie Nexus G-Play Trio to produkty wysokiej jakości, wyprodukowane z silikonu klasy medycznej. Materiał ten jest wyjątkowo higieniczny oraz hipoalergiczny, a zarazem jedwabisty i miły w dotyku. Podczas stymulacji analnej konieczne jest korzystanie z żeli nawilżających. W przypadku zabawek silikonowych wskazane jest użycie lubrykantów na bazie wody. W przeciwnym wypadku może dojść do nieodwracalnych uszkodzeń poszczególnych elementów zestawu Nexus G-Play Trio. Wszystkie masażery czyścić można przy użyciu specjalnych środków do mycia akcesoriów erotycznych lub za pomocą ciepłej wody zmieszanej z mydłem.

Parametry techniczne:
rozmiar: L (large)
długość: 10 cm
obwód w najgrubszym miejscu: 3,7 cm

rozmiar: M (medium)
długość: 9 cm
obwód w najgrubszym miejscu: 3 cm

rozmiar: S (small)
długość: 7,4 cm
obwód w najgrubszym miejscu: 2,4 cm