Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: mister b (nl)

Niezwykle nowoczesna forma oraz nietypowa kolorystyka sprawiają, że korek analny Mister B- Mick Buttplug w przezroczystej odsłonie cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn.

 

Jeżeli więc szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla swojej ukochanej osoby, to zwróć uwagę na korek analny tego znanego producenta. Tym razem marka postawiła na styl, współczesny design i na oryginalny kształt. Już sam fakt, że korek analny jest przezroczysty sprawia, że obok tej zabawki erotycznej nie można przejść obojętnie.

 

Korek analny Mister B, to przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Marka zwróciła uwagę na potrzeby swoich klientów i wyprodukowała gadżet erotyczny wykonany z polichlorku winylu. Oznacza to, że to do korka analnego można używać nie tylko lubrykantów na bazie wody, ale także na bazie silikonu. Dla wielu miłośników takich nawilżaczy jest do bardzo dobra wiadomość. Korek ma niebanalną formę i przy okazji łatwo się go czyści. Zabawka ma różnorodną średnicę oraz wygodną podstawę.

 

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty
materiał: winyl

długość: 14,5 cm

obwód: 18,5 cm

waga: 0,315 kg