Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych w ciągu 30 dni: 0
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Marc Dorcel (FR)

Jeśli kulki analne, wibratory i korek analny nie jest ci obcy, powinieneś spróbować zwiększyć swoje doznania używając nieco większego korka analnego, który przeznaczony jest dla amatorów seksu analnego, którzy już przyzwyczaili się do mniejszego rozmiaru korka i poszukują bardziej intensywnych doznań erotycznych. Wiesz już, że seks analny może być dużą przyjemnością. Swoje komórki nerwowe i naczynia krwionośne możesz pobudzić jeszcze bardziej używając Geisha Plug Ruby w rozmiarze L. O ile rozmiar M odpowiedni jest dla osób, które poprzestają na zabawie erotycznej bądź większym pobudzeniu przy klasycznym stosunku, o tyle w sytuacji osób, które często uprawiają seks analny konieczne jest zastosowanie większego rozmiaru w celu utrzymania orgazmu na tym samym poziomie bądź jego jeszcze większej intensyfikacji.


Korek analny z gadżetu wyciąganego okazjonalnie, może stać się elementem stale używanym podczas kontaktów intymnych z partnerem. Silne doznania erotyczne gwarantowane są przez stopniowe wprowadzanie korka analnego do odbytnicy poprzez zaokrągloną powierzchnię korka, aż do oporu, czyli płaskiej części na końcu. Ponieważ podczas ruchów korek analny się obraca, zwiększa to dodatkowo wrażenia erotyczne i sprawia, że wchodzi się w stan całkowitego oderwania się zmysłów od ciała, po czym powrót do niego ze zdwojoną siłą. Uczucie jest tak wszechogarniające i zwielokrotnione, że jego intensywność niesamowicie uzależnia i skłania do ponownego zatracenia się w zmysłach.

Osoby uprawiające często seks oralny także mogą skorzystać na tego typu gadżecie. Pobudzenie zarówno narządów płciowych jak i odbytnicy może prowadzić do pełnego, zwielokrotnionego  orgazmu, a nie tylko być elementem gry wstępnej prowadzącej do pełnego stosunku. Jest to także dobry sposób na oswojenie się z gadżetami erotycznymi, zanim pójdzie się o krok dalej i spróbuje się seksu analnego. Takie urozmaicenie życia intymnego przy pomocy Geisha Plug Rubin L, pozwoli poznać nieznane dotąd strefy erogenne partnera i wykorzystać tę wiedzę także w przypadku klasycznego stosunku.

W przypadku par homoseksualnych może być konieczne zwiększenie rozmiaru Geisha Plug Rubin ze względu na częstą penetrację odbytu. W tym przypadku korek analny stanowi przygotowanie do stosunku, swoistą grę wstępną, dzięki której odbytnica bardziej się rozluźnia.

U par z długoletnim stażem potrzebna jest stymulacja, często nowe bodźce potrafią na nowo odkryć swoje możliwości, jeśli chodzi o kontakty intymne. Z czasem to jednak może nie wystarczać, wtedy warto zaopatrzyć się w większy rozmiar Geisha Plug Rubin L, który znów pozwoli poczuć to samo przeszywające na wskroś uczucie zwielokrotnionego orgazmu, którego nigdy wcześniej nie mogło się osiągnąć.  

Bezpieczne wykonanie Geisha Plug Rubin L

Niezwykle ważne jest bezpieczeństwo, zwłaszcza podczas zabaw erotycznych. Projektant korka analnego o tym nie zapomniał, dlatego wykonane są one z solidnego materiału ABS, a także silikonu medycznego, który pozbawiony jest szkodliwych substancji powodujących dolegliwości natury dermatologicznej. Korek analny Geisha Plug Rubin L ma długość 9,5 cm i szerokość 4 cm. Daje więc znacznie intensywniejsze doznania. Kulki są w pełni bezpieczne i nie powodują alergii ani zranień, kiedy używane są z odpowiednim lubrykantem wodnym, koniecznym do prawidłowego poślizgu. Pamiętać jednak trzeba, że nie można używać innego typu lubrykantów, gdyż może to powodować niszczenie materiału, który dostając się do odbytnicy może wywołać szkody natury zdrowotnej. Prawidłowe użytkowanie Geisha Plug Rubin L nie powoduje jednak żadnych problemów. Solidność wykonania potwierdzają także przyznane dla tych gadżetów erotycznych certyfikaty jakości. Korzystanie z korka analnego może być początkiem lub kolejnym etapem przygody z gadżetami do seksu analnego. Jakość korków analnych Geisha Plug Rubin L doceniają także zadowoleni użytkownicy, podkreślając ich trwałość.

Parametry techniczne:

Długość: ok. 9,5 cm

Średnica: ok. 4 cm

Wykonany z materiału ABS oraz medycznego silikonu.

Testowany dermatologicznie.

Posiada certyfikaty: CE

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

DILDO Z WIBRACJAMI

 • Długość całkowita (w cm): 

  9,5

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon i ABS

 • Średnica (w cm): 

  4

 • Wodoodporność : 

  tak

 • Zasilanie: 

  brak