Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

Kapsułki na erekcje V1

 

Tysiące zadowolonych klientów.  Nowatorska formuła poparta wieloma latami badań.

 

 

Kapsułki wspomagające erekcję zawierające bardzo wysokie stężenie L-argininy (jedne z najwyższych na rynku). Warto dodać, że V1 jest wzbogacone o substancje wspierają jej wchłanianie, dzięki czemu ta wysoka dawka ma szansę rzeczywiście przedostać się do oragnizmu i skutecznie go wzmocnić. Dodatkowym składnikiem jest, od tysięcy lat znany i stosowany powszechnie w wielu kulturach, korzeń żeń-szenia syberyjskiego. Ta niezwykle bogata w aktywne biologicznie substancje roślina wpływa pozytywnie nie tylko na poprawę kondycji seksualnej, ale też ma ogólnie uznawane prozdrowotne właściwości (wpływa pozytywnie na ciało i umysł). L-cytrulina obok L-argininy, bieże udział w powstawaniu tlenku azotu, który ma kluczowe znaczenie dla zdolności do szybkiej, solidnej i imponującej erekcji, oraz przy jej dłuższym utrzymaniu. Zawarta w V1 dawka cynku przyczynia się do utrzymywania prawidłowego poziomu testosteronu oraz stabilizuje funkcje rozrodcze.

 

 

Zalety stosowania kapsułek V1:

  • przywrócecnie lub poprawa zdolności do silnych erekcji
  • ogólna poprawa wszelkich parametrów wydolnościowych wchodzących w skład "kondycji seksualnej"
  • wydłużenie czasu oraz jakości erekcji
  • zwiększenie chęci na seks
  • co w efekcie przyniesie większą pewność siebie podczas stosunku, która przełoży się na poczucie pełnego komfortu

 

 

Zawartość składników w 2 kapsułkach: L-arginina - 900 mg, L-cytrulina - 240 mg, suchy wyciąg z korzenia żeń-szenia sybersyjskiego - 40 mg, cynk – 8 mg

 

 

Produkt powstał na bazie naturalnych składników aktywnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jest bezpieczny dla zdrowia, nie wywołuje efektów ubocznych. A co najważniejsze jest dostępny bez recepty, po przystępnej cenie.

 

 

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów.

 

Opakowanie zawiera 60 kapsułek

Napisz opinię
2015-06-04 21:41:38 - Daniel

na pewno kupie jeszcze kolejne opakowania, bo działa na moją męskość rewelacyjnie

2016-01-15 13:52:05 - Mariusz

Produkt naprawdę skuteczny. Nie mam problemów z dawkowaniem, wszystko jest doskonale rozpisane w instrukcji obok, fajnie że istnieją produkty, które są niezawodne w każdym calu.

2016-01-18 12:25:02 - Mariusz

Produkt naprawdę skuteczny. Nie mam problemów z dawkowaniem, wszystko jest doskonale rozpisane w instrukcji obok, fajnie że istnieją produkty, które są niezawodne w każdym calu.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...