Kajdanki

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Wśród oferowanych przez nas dodatków erotycznych w zakresie BDSM można odnaleźć kajdanki oraz zestawy do krępowania. Kajdanki to niezastąpiona w każdej sypialni zabawka, która pozwala wywołać atmosferę słodkiego zniewolenia i stanowi doskonałą inspirację do odważnych zabaw erotycznych. Masz romantyczną naturę i lubisz delikatną grę wstępną? Wybierz eleganckie kajdanki z piórkami lub w postaci kolorowych wstążek. Wolisz ostrzejsze zabawy? W kategorii dodatki erotyczne znajdziesz także kajdanki z metalowymi elementami, które świetnie nadają się do spełniania tego rodzaju fantazji. Wszystkie produkty są bezpieczne i łatwe w użyciu.

  Warto mieć świadomość, że posiadamy również zestawy do krępowania, czyli sznury do krępowania, taśmy do krępowania oraz szarfy do krępowania. Zarówno oferowane przez nasz sklep kajdanki, jak i zestawy do krępowania oraz pozostałe dodatki erotyczne z dziedziny BDSM to akcesoria z najwyższej półki.

  Ograniczenie swobody w sypialni może nie wydawać ci się zbyt kuszące, ale jeśli zastanowisz się głębiej to szybko zrozumiesz, że tak właśnie budujecie między sobą podniecenie – niby coś jest na wyciągnięcie ręki, ale nie można po to sięgać. Na co dzień nie musicie nosić kajdanek, gdyż hamują was inne elementy rzeczywistości, jednak w chwilach sam na sam warto pokusić się o zbudowanie podobnego efektu. Jak? Przywiązując ręce partnerki do łóżka, czy krępując je w taki sposób by partner nie mógł cię dotykać, kiedy to ty przejmiesz kontrolę. Z jednej strony nie możecie więc w pełni dawać sobie pieszczot, z drugiej podniecenie i oczekiwanie na ten moment rosną. Nie musimy chyba tłumaczyć, co się stanie kiedy uwolnicie z kajdanek tę bestię namiętności? Od tej chwili możecie wykorzystać również taśmy do krępowania, szarfy do krępowania oraz sznury do krepowania i zagwarantować sobie niespotykaną dotychczas dawkę namiętności.

  Nasze kajdanki i dodatki erotyczne do krępowania możecie kupić osobno lub w gustownym zestawie, zawierającym wiele dodatkowych elementów mogących pomóc wam w budowaniu atmosfery. Jest to więc świetna opcja dla tych, którzy są gotowi na wypróbowanie nowych doznań. Markami, które szczególnie polecamy w tej kategorii są:
  - Bijoux Indiscrets,
  - LELO,
  - Fifty Shades of Grey,
  - PicoBong.

  Nie krępujcie się skrępować swojego partnera lub partnerki – bycie wykorzystanym w ten sposób (przy pomocy naszych kajdanek) może okazać się niezwykle stymulujące!
  Tym bardziej, że wszystkie gadżety dostępne w naszej ofercie, również taśmy do krępowania, sznury do krępowania i szarfy do krępowania to wysokiej klasy akcesoria BDSM doskonałej jakości.