Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Jes-Extender Light to oryginalny i niezwykle skuteczny system powiększania penisa, który zdobył uznanie wśród użytkowników na całym świecie. O wysokiej efektywności aparatury tego producenta świadczy ogromna ilość podróbek, która powstała. Należy jednak podkreślić, że wyłącznie certyfikowane urządzenia zapewni wysoką skuteczność. Osoby, które decydują się na zakup podróbki wyrzucają pieniądze w błoto. Prawdziwy system Jes-Extender Light może powiększyć członka nawet o 44%. Znaczący wzrost penisa został potwierdzony przez badania kliniczne, a także przez liczne opinie użytkowników. To właśnie wysoka skuteczność sprawiła, że produkt zyskał popularność wśród mężczyzn na całym świecie.
Należy również wspomnieć, że produkcji aparatury zostały zastosowane wyłącznie komponenty, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Przekłada się to na najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Ponadto zapewnia to wysoką trwałość - nie trzeba obawiać się, że intensywne użytkowanie będzie przyczyną uszkodzeń.

Aparatura działa na zasadzie trakcji, co obecnie jest najskuteczniejszą metodą na zwiększenie grubości oraz długości penisa. Na czym ona polega? Urządzenie stymuluje rozmnażanie się komórek znajdujących się w trzonie członka. Taki bodziec sprawia, że komórki dzielą się i robi się ich coraz więcej. Jest to proces całkowicie bezpieczny, który nie powoduje dyskomfortu, czy też dolegliwości bólowych. Widoczne efekty można zobaczyć już po kilku pierwszych tygodniach regularnego użytkowania.
Warto dodać, że aparatura wyposażona jest w specjalny mechanizm, który umożliwia kontrolę napięcia. To dzięki niemu można dostosowywać moc działania urządzenia do indywidualnych potrzeb. Siła trakcji może być zmieniania, więc efekty będą coraz lepsze. Jest to bardzo ważne - do efektywnego wzrostu niezbędne jest stopniowe zwiększanie mocy aparatury.

Dużym plusem jest również unikatowy system "Lock and Load”, który sprawia, że urządzenie pozostaje w niezmiennym położeniu przez cały czas użytkowania. Nie trzeba obawiać się, że aparatura będzie spadać z penisa. Nie ma konieczności jej poprawiania, co jest bardzo komfortowe.

Skuteczność tej aparatury została potwierdzona klinicznie. W badaniu wzięło udział 18 mężczyzn. Obejmowało ono okres 24 tygodni. Średni wzrost przyrodzenia to aż 30%, jednak zanotowano powiększenie na poziomie aż 44%. Ponadto zaobserwowano również poprawę związaną z zakrzywieniem członka. Należy również wspomnieć, że u 61% mężczyzn zniwelowano problem związany z erekcją.
Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Nie trzeba jednak martwić się o awaryjność aparatury - atestowane materiały są wyjątkowo trwałe, a także odporne na wszelkie uszkodzenia.
Na uwagę zasługuje również ekonomiczna cena. Produkt został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy nie posiadają grubego portfela. Jest to urządzenie, na które może pozwolić sobie niemal każdy. Nie trzeba posiadać dużego budżetu, aby zakupić sprzęt wysokiej jakości, który może zdziałać prawdziwe cuda.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.