Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: LSDI


Intim Gel od Sensuel - suplement dla kobiet w postaci żelu potęgującego doznania seksualne!


Ten rewelacyjny preparat każdej kobiecie umożliwia spotęgowanie osiąganej przyjemności i daje szansę na szybsze i bardziej intensywne orgazmy.

Intim Gel od Sensuel wzmocni Twoje libido. Produkt ten nadaje się zarówno do wspólnych igraszek we dwoje, jak i do samotnych ekspedycji w świat niezbadanej rozkoszy. Jest wyprodukowany na bazie wody, dzięki czemu może być używany w charakterze lubrykantu. Jego skład daje komfort możliwości korzystania z Intim Gel zarówno z prezerwatywą, jak i akcesoriami erotycznymi.

Suplement dla kobiet Intim Gel od Sensuel to także fascynujący, zmysłowy zapach róży. Ta intrygująca i podniecająca nuta zapachowa korzystnie wpłynie na libido każdego mężczyzny, a Ty poczujesz się jeszcze bardziej pożądana i kobieca. Nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby, stosując Intim Gel, uprawiać seks oralny!

Już teraz, dzięki temu najwyższej jakości preparatowi, możesz znacząco zwiększyć swoje libido, zapewnić sobie niezapomniane doznania, ogromną rozkosz i przepiękne momenty szczytowania. Wielką satysfakcję sprawi Ci również widok dumnego z Ciebie faceta, który, dostrzegając Twoją ekstazę, poczuje się pewniejszy siebie i silniejszy.

Wystarczy niewielką ilość żelu zaaplikować na miejsca intymne, dokładnie rozprowadzić po całej waginie i radować się efektami w postaci zmysłowej gry wstępnej i wyjątkowo intensywnego orgazmu.

Pojemność: 100 ml


* Feromony nie działają jednakowo na każdego. Wszystko zależy między innymi od trybu życia danej jednostki, jej organizmu czy diety. Nie jesteśmy zatem w stanie zapewnić uzyskania konkretnych efektów.

Napisz opinię
2017-03-31 21:11:21 - Magda

Tej marce zawsze ufam – nie inaczej tym razem. Dobra cena za dobry produkt – czego chcieć więcej?

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...