Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

W linii katalogowej Girls producenta Fleshlight znajduje się masturbator, który jest wierną kopią pochwy Asy Akiry Dragon. To doskonały wybór dla amatorów wdzięków gwiazdki, jak i miłośników jej talentu. Masturbatory męskie z tej serii cieszą się niesłabnącą popularnością i milionami zadowolonych użytkowników. To najlepszy wybór dla tych, którzy chcą poczuć niesamowitą przyjemność oraz długi orgazm.

Fleshlight Girls - Asa Akira Dragon dla Twojej rozkoszy


Fleshlight Girls - Asa Akira Dragon wykonany jest z bezpiecznego materiału, bez dodatku ftalanów, zatem nie powoduje alergii, ani też uczuleń. Warto zwrócić uwagę na patent SuperSkin, który imituje ludzką skórę, zatem można osiągnąć przyjemność porównywalną z klasycznym stosunkiem, a nawet większą. Ponadto wypustki stymulują penisa na całej jego długości, co również pozwala na intensyfikacje doznań. Siła zasysania regulowana jest poprzez ruchy ręką, zatem samemu decydujesz na jaki stosunek masz ochotę.

Fleshlight Girls - Asa Akira Dragon to rozwiązanie problemów z seksem

Ten masturbator dedykowany jest nie tylko dla singli, ale również par, które dopadła rutyna w sypialni. Może być rozwiązaniem ich problemów, poprzez poprawienie jakości życia erotycznego. Sprawdzi się zarówno podczas gry wstępnej, jak i zabaw erotycznych. Niestety wielu mężczyzn poprzez stres ma problemy z osiągnięciem orgazmu, tutaj również Fleshlight Girls - Asa Akira Dragon się sprawdzi. Intensywnie stymuluje penisa, zatem pozwala na osiągnięcie orgazmu, nawet tym Panom, którzy z jakiegoś powodu mieli z tym problem.

Masturbator Fleshlight- jak utrzymać go w czystości

Utrzymanie w czystości tego masturbatora nie jest trudne, ani też czasochłonne. Wystarczy tylko po każdym jego użyciu umyć go pod bieżącą wodą. Nie należy stosować tutaj żadnych mydeł, czy innych środków czystości, gdyż mogą one uszkodzić delikatną strukturę materiału. Raz na jakiś czas koniecznie trzeba użyć alkoholu izopropylowego do sterylizacji. Należy również pamiętać o lubrykantach, ale muszą one być na bazie wody.

 

Parametry techniczne:

gwiazda porno: Asa Akira

otwór: pochwa

długość zewnętrzna: 25 cm

długość wewnętrzna: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2 - 2 cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water
Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.