Wczytuję dane...

Feromony YESforLOV

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

YESforLOV to doskonały wybór dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą przeżyć coś niezwykłego, znaleźć drugą połówkę bądź wyróżniać się w tłumie, pachnieć na prawdę wyjątkowo i zwracać na siebie uwagę innych, po przez oryginalny i pobudzający zmysły zapach, który przecież towarzyszy nam w każdej sytuacji. Wiadomo nie od dziś iż zapach mężczyzny działa na kobiety, bardzo często prowokuje, zniewala i jest czynnikiem wyznaczającym atrakcyjność.

 

Perfumy Rejouissance są pobudzającą zmysły mieszanką mocnych przypraw, które po użyciu rozpalą naszą duszę i ciało. w składzie tego afrodyzjaku znalazły się: rozgrzewający pieprz, podniecający szafran oraz bergamota, która dodaje nutkę pikanterii tej kompozycji. To składniki, które z pewnością podziałają na zmysły kobiet. Dodatkowo powiewu świeżości, który wymagany jest na wszystkich etapach kontaktu doda bursztyn i śliwka patchouli. Wanilia i Tonkowiec wonny, otulą ciepłem i sprawią iż kobieta w naszych ramionach poczuje się bezpieczna i gotowa na wszelkie doznania.

 

Wszystkie aromaty i wyciągi roślinne sprawią iż nawet nie do końca pewny siebie mężczyzna, przez kobiety zacznie być postrzegany jako romantyczny, wyluzowany i pełen męskości facet, a zatopienie się w zapachu ciała poskutkuje tym iż kobieta pozwoli sobie na moment zapomnienia, który może poskutkować wspaniałym wspomnieniem przelotnej przygody, bądź też zakończyć się trwałym pełnym miłości związkiem. 

 

Seria perfum YESforLOV to jeden z najbardziej pożądanych feromonów letniego sezonu. Perfumy Rejouissance Men często opisuje się trzema słowami: świeżość, podniecenie, pożądanie, czyli wszystko to czego pragną zarówno kobiety jak i mężczyźni w aspekcie seksualnym. Ta kompozycja, która łączy w sobie wiele przeciwstawnych zapachów, pomoże nam otworzyć umysł i ciało, dać się ponieść chwili i przeżyć nowe doznania. 

 

Marka perfum stworzona i kierowana jest przede wszystkim do facetów silnych i poszukujących dozy mocnych wrażeń. Zastosowane nuty zapachowe idealnie połączą się z męskim, wysportowanym i aktywnym ciałem. A zapach unoszących się feromonów na ciele mężczyzny sprawi, że inni postrzegać będą go jako prawdziwego samca alfa, a nie jedna kobieta czując ten zapach, zatrzyma się na chwile doszukując się jego źródła.