Wczytuję dane...

Feromony SZWAJA

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Maksymalnie skoncentrowane dawki, niewielka pojemność oraz wysoka skuteczność. Feromony SZWAJA z miesiąca na miesiąc cieszą się coraz większym zainteresowaniem obu płci. Producent wprowadził na rynek kilka wersji produktów dedykowanych specjalnie dla mężczyzn i dla kobiet. 

 

W tym przypadku marce najbardziej zależało na tym, by stworzyć feromony zbliżone do tych naturalnych wydzielanych przez ludzkie organizmy. Produkt przeznaczony jest tylko i wyłącznie do aplikacji na odzież. Kilka kropel feromonów wystarczy nanieść na ubranie na przykład w okolicy karku czy nadgarstków. Zapach już po kilku minutach zmiesza się z naszym ciałem i będzie działać przez wiele godzin. Aplikacja odbywa się przy pomocy dołączonego do zakrętki kroplomierza.

 

Feromony SZWAJA pakowane są w ciemne słoiczki o małej pojemności. Na rynku można znaleźć produkty o pojemności 10 oraz 30 ml. Marka gwarantuje, że zapachy są bardzo wydajne. Dosłownie dwie, trzy krople zaaplikowane na ubranie zrobią swoje. Producent zdecydował się na skomponowanie zapachów w bardzo skoncentrowanych dawkach. Feromony mają silne oddziaływanie i w zależności od wybranego rodzaju pobudzą damskie lub męskie zmysły.

 

Producent nazywając swoje produkty zastosował bardzo prostą technikę. Do czynienia mamy z trzema kolorami. Wersja pink dedykowana jest dla kobiet. Z kolei feromony Szwaja white oraz black, to produkty stworzone z myślą o mężczyznach. Dzięki takiej klasyfikacji szybko można odnaleźć właściwy dla siebie rodzaj.

 

Marka od dawna specjalizuje się w produkcji zapachów z feromonami i gwarantuje, że ich kompozycje są skuteczne oraz bezpieczne dla zdrowia. Feromony tuż po aplikacji dodają pewności siebie, korzystnie wpływają na relacje z innymi osobami, pozwalają łatwiej nawiązywać kontakty międzyludzkie i pobudzają nawet najbardziej skryte zmysły. Osoby, które poszukują sprawdzonego narzędzia do podrywania kobiet lub mężczyzn powinny wypróbować feromony marki Szwaja. Efekty mogą naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Zapach sprawdzi się nie tylko w sytuacjach intymnych.