Feromony

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Każdy z nas wysyła i odbiera podświadome sygnały ze świata, który go otacza. Feromony są właśnie jednym z nośników takich informacji, jednak postęp cywilizacyjny oraz moda na zawieranie znajomości w sieci znacznie zaburzyła ten naturalny mechanizm. Świat nauki postanowił więc pomóc nam w odzyskaniu utraconych umiejętności zawierania bliższych kontaktów międzyludzkich i po długich latach badań, światło dzienne ujrzały feromony syntetyczne. Mają tę samą budowę i działają identycznie jak nasze naturalne, jednak występują w stężeniu, którego odpowiednia aplikacja gwarantuje Ci sukces. Możesz wykorzystać je podczas podrywu, na potrzeby niezobowiązującego flirtu, by tchnąć odrobinę żaru w Wasz długoletni (i dotknięty rutyną) związek lub by zagwarantować sobie powodzenie w kontaktach biznesowych – posiadamy feromony dla kobiet oraz feromony dla mężczyzn.

  Z naszej strony chcielibyśmy więc zaproponować Państwu najlepsze i najskuteczniejsze mieszanki feromonów, jakie w tej chwili dostępne są na rynku. Nasz asortyment w tej kategorii dzieli się na feromony dla kobiet i feromony dla mężczyzn produkty przeznaczone dla przedstawicieli obojga płci. Ponadto mamy feromony w czystej postaci, które możesz zmieszać ze swoimi ulubionymi perfumami. Jeśli jednak wolisz otrzymać gotowy, perfumowany produkt to również dajemy ci taką możliwość (nasze zapachy bezbłędnie podkreślą twoje atuty, niezależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną).

  Posiadamy zarówno feromony zapachowe, jak i feromony bezwonne, dzięki czemu każdy wielbiciel feromonów może odnaleźć u nas coś dla siebie. Perfumy z feromonami to nie tylko szansa na skorzystanie z unikanych właściwości tego niedostrzegalnego ludzkim okiem afrodyzjaka, ale również perspektywa odnalezienie upragnionej kompozycji zapachowej, jeszcze bardziej podkreślającej siłę działania feromonów.

  Feromony bezwonne to z reguły koncentrat o wysokim stężeniu, również dostępny w dwóch wersjach, natomiast feromony zapachowe mają na celu zagwarantowanie użytkownikom zmysłowego, intrygującego, fascynującego i podniecającego aromatu, dzięki czemu produkty w naszym asortymencie to doskonałe perfumy z feromonami. Oferowane przez nas feromony dla kobiet oraz feromony dla mężczyzn to produkty z najwyższej półki, a ich obecność w naszym asortymencie to efekt starannej analizy rynku.

  Zawsze chętnie pomożemy Państwu w wyborze lub doradzimy jak dopasować feromony oraz perfumy z feromonami do własnych potrzeb. W tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą obsługą.
  Na naszym blogu oraz w osobnej zakładce można znaleźć nasz FAQ na temat feromonów.