Wczytuję dane...
Wszystko o feromonach

Najczęściej zadawane pytania

 

Z myślą o naszych Klientach, w trosce o pełną zakupową świadomość i wygodę, stworzyliśmy zestaw praktycznych porad i odpowiedzi na pytania odnośnie najbardziej nurtujących problemów, związanych z feromonami, z ich zakupem i skutecznym stosowaniem.

 

Tekst ten traktuje tylko o markach sprawdzonych, charakteryzujących się najwyższą jakością i posiadających wysokie stężenie feromonów (niektóre mają w składzie tylko jedną substancję czynną).

 

Jakie feromony będą dla mnie najodpowiedniejsze?

Prawdą jest, że każdy z nas wytwarza swój własny, unikalny „bukiet” feromonowy, którego skład i działanie są niepowtarzalne. Dopełnienie go, którymś z produktów dostępnych na rynku, może mieć różne skutki: od silnych reakcji pozytywnych (kończących się skutecznym podrywem i finałem w sypialni, większą akceptacją towarzyską lub sukcesem zawodowym), przez „płoszenie” i wzbudzanie uległości czy niepewności w konkurentach, po agresję ze strony zagrożonych przedstawicieli tej samej płci. W skrajnych przypadkach może też się zdarzyć zupełny brak widocznych efektów stosowania feromonów lub złudzenie niewystarczającej reakcji.

Powodem takich niechcianych sytuacji jest zwykle wysokie stężenie feromonów własnych, szczególnie gdy te występujące w produkcie je dublują, stąd pozorny brak reakcji otoczenia. Może zdarzyć sie też tak, że liczymy na pomoc feromonów, ale dana osoba z racji niedyspozycji zdrowotnych, naturalnej odporności na te substancje (bardzo mały odsetek ludzi), czy też zwyczajnej niechęci nie podda sie naszemu czarowi. Nie należy sie wtedy zniechęcać, tylko spróbować przy innej okazji, w innych warunkach.

 

Dobór odpowiedniego produktu (czy ich optymalnego zestawienia) oraz sposobu aplikacji i dawkowania zwykle jest kilkumiesięcznym procesem „badawczym”. Bardzo trudno przewidzieć, który produkt zadziała najlepiej w konkretnym przypadku, dlatego wytrawni użytkownicy feromonów, latami wypracowują mieszanki i techniki stosowania.

Nowicjuszom radzi się zwykle, rozpoczęcie feromonowej przygody od któregoś z wielkiej „4” (Pheromax, NPA, BTB, Chikara (tylko wersja męska) ). Skuteczność każdego z tych produktów jest jednoznacznie potwierdzona, a jej brak (w odosobnionych przypadkach) oznacza niekompatybilność produktu z naturalną aurą użytkownika lub nieprawidłowym wykorzystywaniem.

 

Wiele też zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć poprzez stosowanie feromonów. Jeżeli chodzi nam o skuteczne zdobywanie, zaznaczenie swojej dominacji i zniechęcenie potencjalnych rywali, to najlepszym wyborem będzie z pewnością PHEROMAX (wersja Standard lub wzbogacona wersja Oxytrust). Należy jednak pamiętać, że jest to bardzo silny produkt, raczej niepolecany do użytku codziennego. W celach towarzyskich lepiej sprawdza się NPA lub Chikara. Ich spektralny skład pozwala na używanie tych feromonów zarówno w trakcie imprez jak i podczas pracy (trzeba pamiętać o wielkim wpływie feromonów na przychylność rozmówców, która może przydać sie podczas biznesowych negocjacji, spotkań z opornym kontrahentem, czy działań sprzedażowo-handlowych). Wszystkie produkty feromonowe działają zarówno na otoczenie jak i samego użytkownika.

BTB z kolei, to produkt, o którym mówi się, że ma szczególne działanie. Przywraca pewność siebie i poprawia nastrój, a przy tym pozwala zyskać akceptację i zainteresowanie rozmówców.

 

Czym różnią się poszczególne produkty?

Produkty głównie różnią się składem oraz stężeniem feromonów. Głównymi substancjami tej grupy są:

 

Androstenol stanowi on atraktant dla kobiet i jednocześnie repelent dla mężczyzn, będziesz sprawiał wrażenie miłego, przyjaznego i dostępnego dla innych.

Androsteron Silnie wpływa zarówno na otoczenie jak i na zwiększenie pewności siebie, nie wywiera tak silnej aury dominacji.

Androstenon to produkt utleniania Androstenolu, podobnie działający, z tą różnicą że nie wszyscy są na niego podatni. Feromon, który sprawia, że jesteś macho i dominujesz. Przyciąga i pobudza kobiety, które zaobserwowały u siebie także lepszy i silniejszy orgazm podczas seksu.

Androstadienon to feromon silnie działający na kobiety, poprawiając ich nastrój i wywołując w nich nadnaturalną przychylność

Estriol jest silnym hormonem o właściwościach rozkurczających i przyspieszający regenerację tkanek damskich organów płciowych; poprawia uczucie komfortu.

Kopuliny są substancjami wytwarzanymi przez kobiety podczas owulacji, dlatego też mają silne działanie wabiące mężczyzn.

Estratetraenol to damski odpowiednik Androstadienonu, wpływa silnie na kobiety i mężczyzn, zwiększa poczucie sił witalnych u użytkowniczki. Deprymuje rywalki i zachęcaja mężczyzn do większej aktywności towarzyskiej oraz seksualnej.

 

 

 

Czy istnieje produkt uniwersalny, sprawdzający się u każdego?

Produkt w 100% uniwersalny nie istnieje z powodów wcześniej wymienionych. Jedyne, co wpływa na pewność skuteczności to sprawdzona marka produktu. Doświadczeni użytkownicy polecają stosowanie BTB i NPA, które charakteryzują się szerokim spektrum działania, są bardziej subtelne od produktów linii Pheromax. Jednak w trosce o dobro klienta oraz w poszanowaniu jego indywidualności, zalecamy wypracowanie własnej mieszanki, zależnej od potrzeb.

 

Czy feromony pomogą mi w zdobyciu dziewczyny/chłopaka?

Często uważa się feromony za substancje o działaniu „magicznym”. Jest w takim rozumowaniu ziarno prawdy. Są one jednak przebadanymi naukowo nośnikami informacji, które pomagają ludziom w komunikacji na innym poziomie – bardziej subtelnym oraz instynktownym. To za ich pomocą kobiety, w sposób nie do końca świadomy, przeprowadzają selekcję i dokonują wyboru najodpowiedniejszego partnera (jedne najsilniejszego, inne najbardziej opiekuńczego), a mężczyźni partnerki (kobiety, która zdolna będzie rodzić dzieci, innymi słowy – jednostki o najzdrowszym organizmie).

Feromony jednak nie wykonają za nas całej pracy – do tego trzeba się trochę postarać: zadbać o odpowiednia aurę, zainicjowanie kontaktu i stworzenie sytuacji, w której potencjalny partner/partnerka znajdzie się w strefie oddziaływania feromonów. Nie zmienia to faktu, że feromony bardzo w tym wszystkim pomogą. Są doskonałym narzędziem do osiągnięcia upragnionego celu.

 

Czy stosowanie feromonów jest bezpieczne dla zdrowia?

Nie stwierdzono żadnych negatywnych efektów stosowania feromonów. Wszystkie wspomniane produkty zostały szczegółowo przebadane dermatologicznie, zostały zatwierdzone przez KIIoK oraz uzyskały niezbędne certyfikaty potrzebne do swobodnego obrotu nimi na terenie Unii Europejskiej. Dodatkowym argumentem przemawiającymi na korzyść jest wysoka sprzedaż i miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie.

 

Mój związek się rozpada, przeżywamy ciężkie chwile. Czy feromony mogą nam pomóc znów się do siebie zbliżyć?

Na osoby, które już znamy trudniej wpłynąć, z racji posiadania już wspólnej historii. Istnieją jednak udokumentowane przypadki, gdy zastosowanie niektórych produktów przyniosło efekt w postaci zwiększonej przychylności ze strony wieloletnich partnerów. Każdy z produkt z wielkiej „4” może okazać się doskonałym rozwiązaniem, jednak eksperci w tym specyficznym przypadku polecają raczej NPA, niż Pheromax.

Dobrym rozwiązaniem może okazać się też zaopatrzenie w afrodyzjaki i wprowadzenie pewnych urozmaiceń oraz włożenie większego wysiłku w pielęgnację związku. Nie zaszkodzi przy tym romantyczna kolacja przy świecach, rozmowa podczas spaceru w przyjemnych warunkach i użycie małej ilości feromonów dobrej jakości.

 

Od jakiegoś czasu spotykam się z pewną osobą i bardzo mi na niej zależy, stosuję jednak feromony. Czy to możliwe, że to wszystko za sprawą feromonów? Co się stanie gdy prawda wyjdzie na jaw?

Jeżeli Wasza zażyła relacja trwa już dłuższy czas, to można sądzić, że to coś poważniejszego. Feromony najsilniejsze działanie mają w ciągu pierwszych kilku kontaktów: to w trakcie nich mózg wypracowuje trwały i solidny obraz jednostki. W późniejszej fazie ich działanie jest słabsze i ma mniejszy wpływ na postrzeganie partnerów na poziomie intuicyjnym. W opisanym przypadku radzi się odstawienie feromonów i obserwowanie, czy reakcje się zmieniają. Jeżeli jednak związek ma się opierać na zaufaniu, warto albo zrezygnować raz na zawsze z feromonów albo powiadomić drugą połówkę o ich stosowaniu. Rozwiązaniem może być też zakupienie analogicznego produktu dla partnera/partnerki, sprezentowanie go i zachęcenie do wypróbowania. Takie postawienie sprawy wydaje się być fair.

 

Jaki będzie skutek odstawienia feromonów?

Feromony w większości przypadków wpływają tak na innych, jak na Ciebie samego, wpływając na pewność siebie, rozmowność, dobry humor i przyjazne nastawienie. Jeżeli polubiłeś siebie w trakcie stosowania feromonów, spróbuj zachowywać się tak samo po ich odstawieniu, a może okazać się że już nie są Ci do niczego potrzebne. Jeżeli jednak pokochałeś ich działanie to trudno odpowiedzieć na pytanie „skoro coś jest dobre, to po co z tego rezygnować?”. Nie skłaniamy nikogo do podjęcia, któregokolwiek z powyższych wyborów, staramy się jednak obiektywnie przedstawić obie strony medalu.

 

Jakie feromony sprawdzą się najlepiej w pracy, podczas rozmów biznesowych i skomplikowanych negocjacji?

W pracy zdecydowanie lepiej sprawdzają się feromony delikatniejsze takie jak np. BTB, The EDGE czy P6. Panowie powinni wypróbować także Chikarę. Silne feromony zalecane w trakcie nocnych podbojów czy imprez mogą być za mocne. Nie zalecamy także Pheromaxu z powodu intensywnego zapachu i dużej mocy. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się też feromony perfumowane Love&Desire, Sexual Attraction, Pherluxe,czy Miyoshi Miyagi.

 

Czy feromony można wyczuć?

Wprawdzie feromony maja swoją własną woń, jak większość znanych nam substancji, jednak ich stężenie potrzebne do skutecznego działania jest niewielkie i zwykle niewyczuwalne dla innych. Zaleca się przy tym na wszelki wypadek stosowanie z feromonami wysokiej jakości perfum, co powinno przynieść pożądany efekt maskujący. Należy tu wspomnieć, że większość feromonów używanych przez kobiety jest wyczuwana przez inne kobiety i tak samo dzieje się w przypadku mężczyzn.

Poza tym szacuje się, że prawie połowa populacji ludzkiej w ogóle nie wyczuwa feromonów, dlatego tak wielu ludzi przesadza z ich dozowaniem (jeżeli nie wyczuwasz woni feromonów, będzie lepiej jeśli zastosujesz się do zaleceń dostępnych w opisach produktów). Ten sam feromon może też różnie działać w zależności od użytej ilości.

Inną kwestią jest odczuwanie przez kobiety poszczególnych feromonów w konkretnych momentach „cyklu księżycowego”: np. Androstenon działa na nie tylko w momencie owulacji.

 

Czy można stosować feromony z perfumami? Czy to nie osłabia ich działania?

Nie tyle można, co powinno się. Jak wiadomo wysokiej klasy perfumy utrzymują się dłużej, a przy tym skuteczniej maskują woń feromonów. Należy też zdementować obiegową opinię: feromony nie tracą swej mocy w zastawieniu z perfumami i dezodorantami, a mieszanka produktów najwyższej klasy może tylko nasilić pożądane efekty. W przypadku Pheromax wręcz radzi się ich zmieszanie z ulubiona wodą toaletową lub zapachem. W przypadku decyzji o oddzielnej aplikacji, lepiej najpierw zastosować perfumy, a potem Pheromax.

 

Jak długo działają feromony i na jaką odległość rozchodzi się ich woń?

Feromony utrzymują się na skórze od 4 do 8 godzin, zależnie od produktu. Wiele zależy też od środowiska i skóry danej osoby. W ciągu lata należy spodziewać się krótszego okresu działania niż podczas zimy, ze względu na wyższą temperaturę otoczenia. Aby zachować maksymalną trwałość, należy stosować preparat, podobnie jak perfumy, w miejscach o zmniejszonej temperaturze ciała: łokciach, dekolcie, nadgarstkach, skroniach, za uszami.

 

Feromony działają najlepiej z bliska (do kilku metrów). Lepiej też nie liczyć na ich skuteczne działanie w tłoku czy, dużym skupisku ludzi – osoba, o której względy się staramy może nie przypisać intuicyjnie wyczuwanej aury do konkretnej osoby i możemy przysłużyć się komuś innemu. Dlatego radzi się jak najbardziej zmniejszać dystans i pozostawać w zbliżeniu przez dłuższy czas.

 

Feromony bezpośrednio na skórę czy na ubranie? Co daje lepszy efekt?

Feromony rozprowadzone na skórze mają intensywniejsze działanie z racji wymieszania się z naturalnym zapachem i ciepłem ciała, które wzmacnia ich rozprzestrzenianie. Jeżeli jednak zależy nam na dłuższym utrzymywaniu się ich woni lepiej wetrzeć feromony w ubranie (efektywne działanie może utrzymać się nawet tydzień). Z uwagi na temperaturę, ich woń dłużej oddziałuje zimą, i wtedy też można zdecydować się na mniejsze dawki i rzadsze stosowanie. Latem sytuacja wygląda odwrotnie, wzrasta jednak intensywność.

 

Czy Państwa przesyłka będzie dyskretna?

Każdy wysyłany przez nas produkt jest solidnie opakowany i dodatkowo zabezpieczony przez ewentualnymi uszkodzeniami, zaś sama przesyłka jest dyskretna. Niemożliwe jest rozpoznanie zawartości bez uprzedniego rozpakowania, a same etykiety nie zdradzają znamion oraz charakteru sklepu.