Elektrostymulacja

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

   

  W tej kategorii znajdują się gadżety do elektrostymulacji dla wszystkich, którzy poznali już elektryzującą rozkosz płynącą z tego rodzaju zabaw lub są gotowi na odkrycie nowych doznań. Te unikalne akcesoria erotyczne dają przyjemność nieporównywalną z działaniem innych zabawek erotycznych. W tej kategorii można znaleźć również przewody, pętle, baterie, jednostki sterujące i inne niezbędne części, dzięki którym elektrostymulacja będzie możliwa dokładnie wtedy, kiedy będziecie mieć na nią ochotę. Posiadamy zestawy do elektrostymulacji, a także wiele wyjątkowej jakości zabawek, czyli:
  - wibratory do elektrostymulacji,
  - dilda do elektrostymulacji,
  - korki analne do elektrostymulacji,
  - sondy do cewki moczowej z funkcją elektrostymulacji,
  - pętle do elektrostymulacji,
  - pierścienie do elektrostymulacji,
  - ostrogi do elektrostymulacji,
  - masażery prostaty do elektrostymulacji,
  - rękawiczki przewodzące prąd,
  - elektrody,
  - kleje do elektrod,
  - żele przewodzące,
  - i inne doskonałe produkty, dzięki którym elektrostymulacja jest aż tak niezrównana.

  Kategoria elektrostymulacja powstała z myślą o naszych wymagających klientach, którzy szukają doznań o wiele bardziej intensywnych. Impulsy elektryczne podczas miłosnych uniesień mogą niebywale podwyższyć poziom libido, ale także wzmocnić osiągnięty orgazm (czy wręcz go przyspieszyć). Niezależnie od tego, jakie gadżety erotyczne preferujesz, tu bez wątpienia odnajdziesz coś dla siebie. Wibratory do elektrostymulacji, dilda do elektrostymulacji, korki analne do elektrostymulacji, sondy do cewki moczowej z funkcją elektrostymulacji, pętle do elektrostymulacji, pierścienie do elektrostymulacji, ostrogi do elektrostymulacji, masażery prostaty do elektrostymulacji, rękawiczki przewodzące prąd, elektrody, kleje do elektrod, żele przewodzące oraz zestawy do elektrostymulacji – wszystkie produkty dostępne w tej kategorii to akcesoria z najwyższej półki.

  Ta niepewność, kiedy popłynie wiązka prądu, ten szybki skurcz mięśni niczym przy orgazmie, no i oczywiście ilość możliwości stymulacji, czy zmiana napięcia w zależności od potrzeb kochanków, dają bardzo bogate pole do popisu i urozmaicenia seksu w każdym związku. Stwierdzenie, że to co nas boli może nas również podniecać jest jak najbardziej prawdziwe – to trochę inny rodzaj przyjemnej kary. Elektrostymulacja to niezwykle namiętny sposób na urozmaicenie życia seksualnego i podjęcie jak najskuteczniejszej walki z monotonią. Rutyna może mieć bardzo duży wpływ na wasz prywatny świat doznań, dlatego nie ulega wątpliwości, że warto zadbać o zmysłowy element wzbogacający.

  By zapewnić wam maksimum bezpieczeństwa podczas elektro-igraszek przygotowaliśmy naszą ofertę w oparciu o najlepsze i w 100% markowe produkty największych producentów na tym rynku. Szczególną uwagę powinniście poświęcić firmom: Mystim i Nexus – liderom naszej oferty elektrostymulacji.

  Jeśli nasza oferta budzi jakiekolwiek wątpliwości lub budzi jakieś pytania, nasi konsultanci z chęcią na nie odpowiedzą i pomogą wybrać możliwie najlepsze zestawy do elektrostymulacji, wibratory do elektrostymulacji, dilda do elektrostymulacji, korki analne do elektrostymulacji, masażery prostaty do elektrostymulacji, pierścienie do elektrostymulacji, pętle do elektrostymulacji, sondy do cewki moczowej z funkcją elektrostymulacji, ostrogi do elektrostymulacji, żele przewodzące, rękawiczki przewodzące prąd, elektrody oraz kleje do elektrod.