Dodatki erotyczne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Dodatki erotyczne to doskonały sposób na dodanie smaku życiu erotycznemu. W tej kategorii możesz znaleźć gadżety zarówno do delikatnych zabaw dla początkujących w tej sztuce kochanków, jak i takie, które będą odpowiednie dla osób lubiących nieco mocniejsze doznania. Piórka do łaskotania, kajdanki, opaski na oczy, maski na oczy, pejcze, obroże – które z tych zabawek wybierzesz do swojej sypialni? Polecamy również wyszukane ozdoby – pyłki do ciała, atramenty do ciała, farby do malowania ciała i biżuterię erotyczną, które sprawią, że partner nie oderwie od Ciebie oczu, nie mogąc się nadziwić, że tak subtelne dodatki erotyczne są w stanie zdziałać tak wiele. W naszej ofercie odnaleźć można także kadzidełka, zestawy BDSM czy jadalną bieliznę.

    Czasem wystarczy jedynie małe urozmaicenie, by na nowo rozbudzić w waszym związku płomień namiętności. Przychodzące z czasem zobojętnienie na bodźce seksualne potrafi spłycić wiele romantycznych i intymnych wieczorów, dlatego tak ważne jest by co jakiś czas spróbować czegoś nowego (np. dodatków erotycznych). Można to zrobić zakrywając partnerowi/partnerce oczy (służą do tego opaski na oczy oraz maski na oczy) – pozbawieni zmysłu wzroku o wiele bardziej intensywnie odczuwamy pozostałe bodźce. Można też użyć elementu krępującego (takiego jak kajdanki czy obroże) , np. by kobieta nie mogła sama się pieścić i była zdana jedynie na łaskę swojego kochanka, który powinien się wtedy lekko droczyć z jej ciałem. Zawsze też warto mieć w odwodzie jeden z egzemplarzy z asortymentu pejczy czy piórek do łaskotania – w zależności na jak intensywnej stymulacji przy pomocy dodatków erotycznych wam zależy.

    Intymną atmosferę można także stworzyć przez nowe zapachy, muzykę, a nawet przez dodanie swojemu ciału odpowiedniego smaku (w tym celu polecamy nasze dodatki erotyczne do malowania ciała). Dzięki ty dodatkom erotycznym zyskacie dodatkową siłę na realizację swoich pragnień i zaspokojenie coraz bardziej rozbudzonych zmysłów. Niebywałą namiętność można uzyskać wykorzystując choćby zestawy BDSM, pyłki do ciała, atramenty do ciała, farby do malowania ciała, kadzidełka, biżuterię erotyczną czy jadalną bieliznę.

    Naszą ofertę w kategorii dodatków erotycznych przygotowaliśmy we współpracy z największymi dystrybutorami tego typu asortymentu na rynku europejskim. Znajdziecie tu dodatki erotyczne (kajdanki, opaski na oczy, maski na oczy, piórka do łaskotania, pejcze, obroże, zestawy BDSM, pyłki do ciała, kadzidełka, biżuterię erotyczną, jadalną bieliznę, atramenty do ciała czy farby do malowania ciała itp.) takich marek jak: Bijuox Indiscrets, YESforLOVE, LELO, Fifty Shades of Grey, czy PicoBong. Będziecie miło zaskoczeni, jak wiele nowych doznań i pomysłów na wspólną zabawę dotąd nie odkryliście. Czas nadrobić zaległości!