Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: mister b (nl)

Mister B czarne dildo analne - Patryk (czarne)

 

Mister B czarne dildo analne - Patryk (czarne) – to nowe fascynujące doznania i najlepsza jakość!

 

Mister B czarne dildo analne zostało stworzone z winylu bez dodatku ftalanów i jest przeznaczone głównie dla osób doświadczonych w tym zakresie. Nadaje się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Można stosować je ze wszystkimi rodzajami lubrykantów.

 

Analne zabawki erotyczne to klasa zabawek przeznaczonych do stymulowania obszarów odbytu użytkowników płci męskiej lub żeńskiej. Mister B ma również rozszerzoną podstawę, aby nie przemieszczać się zbyt daleko w górę odbytnicy.

 

Ta seks-zabawka analna może być używana solo lub w kontaktach seksualnych z jednym, lub większą liczbą partnerów. Przed włożeniem zabawki analnej ważne jest rozluźnienie ciała i mięśni, szczególnie tych wokół odbytu. Nauczenie się rozluźnienia tych mięśni może wymagać praktyki i cierpliwości. Dildo analne przypomina to stosowane do pochwy, ale jest znacznie krótsze, aby zapobiec perforacji dolnego odcinka jelita.

 

Eksperci zalecają stosowanie dildo analnego z lubrykantami do tego przeznaczonymi, aby uniknąć obtarcia czy mikropęknięć.

 

Nasz sklep posiada w ofercie Mister B czarne dildo analne. Cena w stosunku do jakości jest zaskakująco atrakcyjna. Nie zwlekaj i kup już dziś.

 

Parametry techniczne:

Materiał: polichlorek winylu

Długość: 22 cm

Obwód: 17 cm

Ciężar: 1052 g

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.