Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Dla każdego człowieka zaspokojenie intymnych potrzeb jest niezwykle istotne. Czasem do alkowy wkrada się rutyna i trudno o ten sam żar namiętności, co wcześniej. Wtedy dobrym pomysłem będzie skorzystanie z gadżetów intymnych, takich jak dildo, które można używać w swojej sypialni, a także spakować partnerowi lub partnerce w delegację. Fleshjack - Cody Cummings Dildo to najwyższej jakości gadżet erotyczny, którego mogą używać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Wykonanie z bezpiecznego, hipoalergicznego materiału silikonowego, wyklucza możliwość wystąpienia infekcji intymnych i uczuleń.

Fleshjack - Cody Cummings Dildo - dla osób spragnionych kontaktów z partnerem, który jest daleko

Dłuższa delegacja jest trudna dla każdego związku, szczególnie jeśli chodzi o zaspokojenie intymnych potrzeb. Kiedy tak się dzieje prowadzi to do frustracji spowodowanej brakiem partnera. Częściowo zrekompensować go może dildo z serii Fleshjack. Przed jego użyciem należy zadbać o czystość materiału i zanurzyć w ciepłej wodzie. Nie należy używać mydła, które spowodować może rozpadnięcie się materiału. Zanurzenie w ciepłej wodzie w połączeniu z lubrykantem może dać wrażenie, zarówno kobiecie, jak i homoseksualnemu mężczyźnie, prawdziwego stosunku. W ten sposób można poprawić sobie nastrój i znieść rozłąkę. Polecamy używanie produktu wyłącznie z lubrykantami na bazie wody.

Fleshjack - Cody Cummings Dildo - dla samotnych osób

Zarówno samotni homoseksualni mężczyźni, jak i samotne kobiety potrzebują rozładowania seksualnego napięcia i zapomnienia o trudach i stresie dnia codziennego. Skorzystanie z dildo pomoże im poczuć namiastkę bliskości. Kiedy zamkną oczy i wyobraźnia erotyczna zacznie działać mogą niemal poczuć jakby odbywali prawdziwy stosunek. Dildo można wsunąć bardziej gwałtownie bądź stopniowo, dzięki użyciu lubrykantu, zapewniającego odpowiedni poślizg. W ten sposób zarówno pochwa jak i odbyt są odpowiednio przygotowane na imitację kontaktu intymnego, który dzięki temu jest jeszcze bardziej przyjemny, gdyż doznania są zwielokrotnione.

Fleshjack - Cody Cummings Dildo - dla par spragnionych kontaktów analnych

Jeśli w Twojej sypialni od dawna nie jest ekscytująco, być może to czas, aby wyposażyć ją w dildo i zapewnić swojemu partnerowi ekscytującą, w pełni bezpieczną penetrację odbytu. Dla par heteroseksualnych może być to preludium do stosunku pochwowego i tym samym znaczne rozszerzenie doznań seksualnych, których jeszcze się nie przeżyło. Kiedy nie miało się jeszcze analnych kontaktów poprzez użycie lubrykantu i stopniowe wkładanie zabawki erotycznej, można sprawić, że odbytnica będzie mniej się kurczyć w przypadku prawdziwego analnego stosunku i będzie lepiej na niego przygotowana. Pary mogą również wzajemnie się masturbować, podniecając partnera i skłaniając do różnorodnych intymnych kontaktów. Optymalny rozmiar nadaje się zarówno do penetracji pochwy, jak i odbytu. Mężczyźni mogą zarówno stymulować odbyt partnerki, jak i jej pochwę. Fleshjack - Cody Cummings Dildo to zabawka erotyczna, którą doceniły już miliony użytkowników zadowolonych z erotycznych doznań, jakich dostarcza.

Parametry techniczne:

gwiazda porno: Cody Cummings

długość całkowita: 19 cm

długość użytkowa: 15.2 cm

obwód w najszerszym miejscu: 14.6 cm

 

Wykonano z wysokiej jakości medycznego silikonu, hipoalergicznego, bez dodatku ftalanów.