Dilda dla par

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Dilda dla par to zabawki skonstruowane niezwykle pomysłowo, bo trzeba wykazać się kreatywnością by stworzyć coś, co przyniesie rozkosz obojgu partnerów. Dzięki produktom z tej kategorii Wasze intymne harce przeniosą się na wyższy poziom niezapomnianych doznań. Połączcie się w miłosnym uścisku, wykorzystując doskonałe sztuczne penisy i cieszcie przyjemnością jaką przyniesie tylko dzielenie się.

Nie od dziś przecież wiadomo, że najlepsza zabawa to zabawa we dwoje (przynajmniej we dwoje), a taką mogą zapewnić wam dilda dla par. Z tego względu przyda się wam dildo, którego będziecie mogli używać z obopólną przyjemnością. Z naszymi zabawkami z tej kategorii możecie nawet dokonać małej zamiany ról i sprawdzić, czy odrobiną świeżości nie jest w stanie trwale zburzyć rutyny jaka zagościła w waszym związku.

Masażery prostaty to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich mężczyzn, którzy szukają nowej jakości doznań, bowiem stymulacja męskiego punktu G prowadzi do najbardziej intensywnych orgazmów. Coraz więcej facetów decyduje się na tego typu pieszczoty, błyskawicznie przestając sobie wyobrażać swoje życie seksualne bez nich.

Różne kształty, kolory i rozmiary naszych dild dla par przypadną do gustu każdemu amatorowi wykorzystania akcesoriów erotycznych we własnej sypialni. Mężczyzna, wykorzystując dilda dla par jak masażery prostaty i stając się w sypialni stroną pasywną będzie miał szansę poznać przyjemność płynącą ze stymulacji prostaty, a kobiety otrzymują podwójna możliwość spełnienia – stając się stroną dominującą lub poprzez ciasne wypełnienie obu „otworów przyjemności”.

Współpracując z największymi hurtowniami w Polsce mamy dostęp do markowych produktów, które są całkowicie bezpieczne dla delikatnych części intymnych kochanków (dzięki wykorzystaniu przy produkcji sztucznych penisów np. silikonu klasy medycznej). Do głównych producentów, jakich polecamy należą między innymi FUN FACTORY, Marc Dorcel oraz powstały w oparciu o bestsellerową serię powieści erotycznych Fifty Shades of Grey.

Naszym priorytetem jest troska o zagwarantowanie każdemu klientowi najlepszych dostępnych na rynku dild dla par. Niezwykle istotna jest dla nas zarówno funkcjonalność, dzięki której nasze sztuczne penisy mogą pełnić rolę masażerów prostaty, jak i jakość wykonania oraz wykorzystanie wysokiej klasy materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i zróżnicowaną ofertą unikalnych dild dla par, które chcą zapewnić sobie w sypialni odrobinę pikanterii.