Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: LSDI

Delay Stud Spray - bardzo mocny spray, dzięki któremu opóźnisz swój wytrysk!

Suplement Delay Stud Spray to produkt stworzony z myślą o mężczyznach, którzy cierpią z powodu przedwczesnego wytrysku i chcą mieć w swoich rękach większą kontrolę nad wytryskiem, a co za tym idzie - większą satysfakcję seksualną swoją i partnerki.

Dzięki Delay Stud Spray możesz zagwarantować swojej partnerce doznania, o których cały czas marzy. Zaskocz ją dodatkowym zastrzykiem energii i sił witalnych. Pozwól jej przeżyć rozkosz, na jaką zasługuje. Pokaż, że jesteś stuprocentowym facetem i potrafisz zaspokoić swoją kobietę!

Większa kontrola nad momentem szczytowania zwiększa Wasze szanse na jedno z najpiękniejszych przeżyć dla każdej pary - wspólny orgazm. Ten wyjątkowy moment może jeszcze umocnić Wasze relacje, a Ty poczujesz się jak prawdziwy macho, dzięki któremu Twoja partnerka krzyczy z rozkoszy!

Atutem Delay Stud Spray jest poręczne opakowanie, które umożliwia dyskretną aplikację praktycznie w każdej sytuacji. Dzięki temu możesz mieć ten suplement dla mężczyzn pod ręką cały czas i być przygotowanym na wszelkie ewentualności.

SPOSÓB UŻYCIA: Kilka razy psiknąć na członka, odczekać od kilku do kilkunastu minut i cieszyć się z efektów!

Pojemność: 100 ml* Suplementy działają na danego człowieka z intensywnością zależną od jego indywidualnych cech i predyspozycji. Nasza firma nie może zagwarantować uzyskania konkretnych efektów.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...