Wczytuję dane...

california exotic novelties

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wysoka jakość oferowanych zabawek oraz niezwykle szeroki, różnorodny wybór – to właśnie powinno cechować topowych producentów akcesoriów erotycznych. Naszym głównym założeniem i priorytetem, którym kierujemy się od lat, jest kompleksowa troska o pełną satysfakcję naszych klientów. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby rynek gadżetów erotycznych poddać odpowiedniej analizie i wybrać dla Państwa wyłącznie najlepsze dostępne na nim zabawki. W ten sposób w naszej ofercie znalazły się te od California Exotic Novelties, czyli między innymi wibratory, wibratory króliczki, dilda, nakładki na penisa, pierścienie erekcyjne, pompki do powiększania penisa, masturbatory, gry erotyczne, kostki do gry, artykuły z zakresu soft BDSM, klipsy na sutki, kajdanki, korki analne, kulki analne, masażery dla kobiet, masażery intymne, lalki dmuchane i wiele, wiele innych.

Doskonałe wibratory od California Exotic Novelties to coś, co kobiece ciało może pokochać bardzo szybko. Szczególnie wibratory
króliczki, których unikalna budowa została zaprojektowana w sposób rewelacyjnie stymulujący nie tylko punkt G, ale również łechtaczkę. Tak spotęgowane doznania to niepowtarzalna szansa na orgazm o sile niczym z najskrytszych erotycznych snów! Klasyczne wibratory oraz wibratory króliczki oferowane przez tego renomowanego producenta wyróżnia zarówno właściwa dla tego typu zabawek funkcjonalność, jak i jakość oraz wytrzymałość.

Produkowane przez California Exotic Novelties dilda mogą mieć zbawienny wpływ na życie seksualne każdej pary, a ich niezwykle szeroki wybór usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających i doświadczonych użytkowników tego typu akcesoriów. Dilda dostępne w naszej ofercie cechuje przede wszystkim fakt, że z ich znakomitych walorów z powodzeniem mogą korzystać i kobiety, i mężczyźni, co czyni z nich świetnego kompana nie tylko podczas indywidualnych przygód z własną seksualnością, jak i w trakcie gry wstępnej czy wspólnych, namiętnych chwil we dwoje.

Jeśli poszukujecie wyjątkowego sposobu na wzbogacenie Waszego prywatnego świata doznań, sugerujemy wziąć pod uwagę korki analne oraz kulki analne, bowiem stymulacja odbytu może przynieść Wam wiele radości. Piękne w takich pieszczotach jest to, że, podobnie jak w przypadku wyżej wspomnianych dild, zachwycą one przedstawicieli obojga płci. Korki analne i kulki analne umożliwiają niebywale zmysłową penetrację odbytu, który często jest jednym z najbardziej niedocenianych miejsc na seksualnej mapie ludzkiego ciała. Warto nadmienić, że faceci po prostu uwielbiają orgazmy osiągane dzięki stymulacji prostaty, nazywanej przez niektórych męskim punktem G.

Innym rozwiązaniem, które świetnie sprawdza się w przypadku par spragnionych intensywniejszych doznań, są nakładki na penisa oraz pierścienie erekcyjne. Nakładki na penisa pozwalają dodatkowo stymulować partnerkę, natomiast pierścienie erekcyjne korzystnie wpływają na moc erekcji, niwelując odpływ krwi z członka w stanie wzwodu.

Często zdarza się, że mężczyźni cierpią z powodu kompleksów związanych z rozmiarem ich penisa, jednak California Exotic Novelties wyszła naprzeciw oczekiwaniom tychże facetów i zaprojektowała doskonałe pompki do powiększania penisa. Należy mieć świadomość, że przy regularnym i systematycznym treningu pompki do powiększania penisa są szansą na osiągnięcie stałych efektów.

Masturbatory oraz lalki dmuchane desygnowane logiem California Exotic Novelties to dokładnie to, o czym marzą wszyscy wielbiciele samotnych chwil wypełnionych nieprawdopodobną wręcz rozkoszą. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, że indywidualne uniesienia wcale nie muszę być nudne i powtarzalne – wystarczy wybrać optymalne masturbatory lub lalki dmuchane i cieszyć się absolutnie nową jakością autoerotyzmu.

Asortyment tej wspaniałej marki obejmuje również artykuły z zakresu soft BDSM, wśród których można wymienić choćby klipsy na sutki czy kajdanki. Odrobina pikanterii, wynikająca z wprowadzenia do sypialni nowych reguł i zasad, to perspektywa jeszcze większej przyjemności. Soft BDSM to przede wszystkim przejmowanie kontroli lub... powierzanie jej partnerowi! Klipsy na sutki, kajdanki oraz pozostałe akcesoria z tej kategorii to nieoceniona szansa na znaczne podsycenie atmosfery namiętności i intensyfikację łóżkowych przygód.

Nie tylko mężczyźni mogą zapewnić sobie poznanie zupełnie nowego wymiaru ekstazy – tym razem możemy zaproponować masażery intymne, czyli masażery dla kobiet spragnionych uniesień o niespotykanej dotychczas sile. Masażery dla kobiet doskonale wzbogacają samotne chwile, czyniąc je pięknymi i pełnymi namiętności. Nie ulega jednak najmniejszej wątpliwości, że te masażery dla kobiet sprawdzają się również w przypadku zabawy z partnerem – potrafisz wyobrazić sobie rozkosz, jaką zagwarantuje Ci jednoczesny masaż najbardziej czułych na dotyk miejsc na ciele oraz penetracja ze strony partnera?

Rutyna fatalnie wpływa na relacje pomiędzy partnerami, dlatego California Exotic Novelties ulokowała w swej ofercie gry erotyczne – kostki do gry. Dajcie sobie tę niepowtarzalną szansę na nowe reguły obowiązujące w Waszej sypialni. Gry erotyczne w postaci kostek do gry mogą okazać się początkiem nowego etapu w Waszym związku! A może za jakiś czas będzie w stanie ustalić własne, idealne zasady gry?