Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LaCroy Chemicals

BTB - chusteczka nawilżana bezwonnymi feromonami. Od teraz nie oprze Ci się żadna kobieta, a Twoje życie towarzyskie czeka gruntowna rewolucja na lepsze.

Produkt ten to rozwiązanie nie tylko dla potrzebujących poprawy w kontaktach damsko-męskich, ale również dla osób, które mają dość własnej nieśmiałości i marzą o porządnej dawce przebojowości, siły przebicia i charyzmy. Dzięki BTB ludzie będą Cię słuchać, zwracać na Ciebie uwagę, będą pod wrażeniem Twojej osoby, a Ty niejednokrotnie zaskoczysz samego siebie swobodą w kontaktach międzyludzkich. Kobiety zaczną Cię ubóstwiać, a mężczyźni podziwiać.

Feromony te uczynią Cię prawdziwym samcem alfa, który nie tylko na randkach jest prawdziwym liderem. Od tego momentu praca stanie się łatwiejsza, a Twoja żona zakocha się w Tobie na nowo, widząc w Tobie swojego prywatnego bohatera. Będziesz nie tylko męski, ale też godny zaufania, staniesz się prawdziwym autorytetem.

Szybko dostrzeżesz zmiany - ludzie będą w Twoim towarzystwie zachowywać się otwarcie, radośnie i beztrosko, dając Ci do zrozumienia, jak dobrze czują się blisko Ciebie. Koniec nieśmiałości i problemów z integracją! Nadszedł czas, w którym to Ty masz szansę zostać duszą towarzystwa, a cena tego sukcesu może być niewielka.

Dodatkowym atutem BTB jest łatwość zastosowania - praktyczny rozmiar pozwala Ci mieć je w każdej sytuacji, dzięki czemu unikniesz zaskoczeń i sytuacji losowych.

Ze względu na dużą efektywność, BTB to odpowiedni produkt także dla osób zaczynających swoją przygodę z feromonami. Nie zwlekaj, kup jeszcze dzisiaj, a nasz sklep zrobi wszystko byś już jutro korzystał z magii feromonów.

Jak stosować feromony BTB - wetrzeć feromony zawarte w chusteczce w miejsca takie, jak:
- szyja
- dekolt

- nadgarstki
- zgięcia łokciowe
- skóra za uszami

Stężenie: 0.4 mg/ml

 

Jak działają feromony zawarte w formule:

  • Androstenon - feromon podnoszący Twój autorytet i pozycję w grupie. Kobiet będą widziały Cię jako silnego i energicznego partnera.
  • Androsteronkobiety w Twoim otoczeniu poczują się komfortowo i bezpiecznie, natomiast inni mężczyźni mogą poczuć sie słabi i zagubieni
  • Androstenol - kobiety, które Cię spotkają i go wyczują podświadomie będą dążyły do kolejnych kontaktów, bo podświadomie będą postrzegały Cię jako życzliwego i przystępnego
  • Androstadienon - ma działanie głównie na kobiety, które po ekspozycji na niego wpadają w euforyczny nastrój, z którym nie chcą się rozstawać.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenol, Androstenon, Androsteron, Androstadienon

  • Pojemność (w ml): 

    3

Zaloguj się
2017-05-27 16:52:15 - Kacper

Jestem mężczyzną i uwielbiam takie zapachy. A panie uwielbiają jak nimi pachnę. Wszystko gra!