Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: LaCroy Chemicals

BTB - chusteczka dla kobiet!

Stężony koncentrat na bazie sześciu feromonów sprawi, że Twoje życie towarzyskie rozkwitnie i zmieni się błyskawicznie. Od teraz możesz zostać ulubienicą zarówno mężczyzn, jak i kobiet, a to wszystko za pomocą jednej niewielkiej chusteczki.


Firma BTB wyprodukowała bardzo efektywne oraz skuteczne feromony, których prostota użycia sprawia, że zostanie duszą towarzystwa jeszcze nigdy nie było tak proste. Mężczyźni będą się o Ciebie bili, a kobiety Cię pokochają. Jest to rewelacyjne rozwiąnie przy poszukiwaniu niezobowiązującej przygody, ale także przy próbie poprawy łóżkowych igraszek w długoletnich związkach. Poprawi się również Twoje życie zawodowe i relacje z innymi ludźmi.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nikt z nich nie zorientuje się, że został poddany działaniu BTB! Te bezwonne feromony spowodują, że mężczyźni będą myśleć tylko o Tobie, a nie o takich detalach. Od teraz Twoje piękno będzie podkreślone wyjątkowo skutecznie, koniec z wizerunkiem szarej myszki.

Możesz zintensyfikować swoje relacje międzyludzkie, oczarować ludzi wokół, znaleźć przygodę lub miłość, zwiększyć swoją pewność siebie i zyskać zaufanie ludzi, a to wszystko tak łatwo, lekko i przyjemnie. Wszystkie te czynniki sprawią też, że poczujesz się znacznie lepiej w swoim ciele, co na stałe wpłynie na Twój dobry nastrój i udowodni Ci, jak wiele jesteś warta.

Praktyczne, niewielkich rozmiarów opakowanie oraz łatwość zastosowania chusteczki (wystarczy przetrzeć nią takie miejsca jak nadgarstki czy okolice szyi) czyni z niej produkt, który można mieć przy sobie w każdej sytuacji, będąc gotowym na potencjalne zaskoczenia i potencjalnych... mężczyzn na horyzoncie.

W formie chusteczki.

Wetrzeć w takie miejsca jak: szyja, dekolt, nadgarstki, zgięcia łokciowe, skóra za uszami.

Stężenie: 0.4 mg/ml

Napisz opinię
2016-01-15 13:50:24 - Sara

Zdecydowałam się na zamówienie tej próbki i jestem naprawdę zaskoczona myślałam, że to takie pic na wodę a okazuje się że w niepozornej chusteczce jes naprawdę duże stężenie feromonów, jeśli nie chcemy zamawiać od razu całego flakoniku możemy się zdecydow

2016-01-18 12:26:45 - Sara

Zdecydowałam się na zamówienie tej próbki i jestem naprawdę zaskoczona myślałam, że to takie pic na wodę a okazuje się że w niepozornej chusteczce jes naprawdę duże stężenie feromonów, jeśli nie chcemy zamawiać od razu całego flakoniku możemy się zdecydow

2016-02-05 14:54:14 - J.

Kupiłam, żeby przetestować. Od dawna interesowała mnie skuteczność feromonów. Przystępna cena zachęciła do spróbowania. I opłacało się.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...