Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: LaCroy Chemicals

Brakuje Ci pewności siebie w życiu codziennym? Nie możesz znaleźć pracy, bo stresują Cię rozmowy kwalifikacyjne? Masz problemy podczas flirtowania z mężczyznami? Chcesz dobrze wypaść na zbliżającym się wielkimi krokami castingu?

Koncentrat feromonów BTB to feromony idealne dla Ciebie! Cena sukcesu na wyciągnięcie ręki - kup już dzisiaj, a od jutra spełniaj swoje najskrytsze fantazje.

Zwiększą Twoją przebojowość, a w oczach innych staniesz się nową, dużo bardziej atrakcyjną kobietą. Od teraz mężczyźni nie tylko oszaleją na punkcie Twojej seksualności, ale również będą zachwyceni całokształtem Twojej osobowości, dzięki czemu życie stanie się po prostu łatwiejsze.

Niezależnie od tego czy szukasz jednorazowej przygody, partnera na stałe czy chcesz przywrócić nieco namiętności w przygasłym długoletnim związku - rozwiązaniem na każdy z tych problemów są wyjątkowo efektywne feromony BTB.

Nie zajmują dużo miejsca, zmieszczą się w każdej torebce czy kieszeni, są bardzo proste w użyciu (aplikuje się je na te same miejsca co perfumy - szyja, nadgarstki itd.), więc mogą zagwarantować Ci poprawę w relacjach międzyludzkich w każdej chwili. Dodatkowym atutem jest długość działania feromonów, dzięki czemu masz szansę zrobić dobre nie tylko pierwsze wrażenie, ale również każde kolejne.

Nie musisz się obawiać, że ktoś odkryje Twój mały sekret - mężczyźni będą oczarowani Twoją osobą i jedyną kwestią wypełniającą ich myśli będziesz Ty i to, jak mogą Ci zaimponować. Feromony od BTB to produkt bezwonny i niemożliwy do zidentyfikowania. Mężczyźni prostu Cię pokochają, bezrefleksyjnie lokując Cię na pierwszym miejscu w hierarchii swoich pragnień.

Być może na końcu tych eksperymentów czeka na Ciebie prawdziwa miłość, a Ty musisz jej tylko troszkę pomóc.


Dane techniczne:
Opakowanie: 10ml

Wydajność: około 370 kropel
Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kroplę
Zawartość feromonów: 4mg
Stężenie: 0,4 mg/ml
Ilość feromonów w 1 kropli: 10.8 mcg

 

Co to są feromony i jak działają:

 

  • Estratetraenol – związek mający silny wpływa na poprawę nastroju, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wpływa pozytywnie na pobudzenie seksualne.
  • Androstenol - dzięki niemu ludzie chętniej łączą się w grupy, a Ty będziesz w odczuciu innych wydawała się osobą witalną i energiczną.
  • Androstadienon - wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie i pewność siebie. Wpadniesz niemal natychmiast w euforię, którą równie szybko zarazisz całe Twoje otoczenie.
  • Kopuliny – związek działający głównie na mężczyzn wystawionych na jego działanie. Będą Tobą silnie zainteresowani, jako kobietą atrakcyjną seksualnie i chętni do wejścia w kontakt.
 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklep są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2015-05-21 19:25:52 - Aliacja

używam na co dzień

2016-01-14 20:27:12 - Alicja

Feromony dają delikatny efekt, nie jest od razu jakiś mocny bo kobiece feromony są troszkę inne, mają inny skład do mnie przemówił ten produkt, jestem naprawdę zadowolona z niego polecam

2016-01-15 13:56:35 - Anna

Cena jest dośc wysoka ale produkt najwyższej klasy z pewnością u konkurencji jest drożej zakupiłam użyłam i jestem zadowolona polecam serdecznie

2016-01-19 13:02:25 - Anna

Cena jest dośc wysoka ale produkt najwyższej klasy z pewnością u konkurencji jest drożej zakupiłam użyłam i jestem zadowolona polecam serdecznie

2016-01-26 12:35:50 - Alicja

Feromony dają delikatny efekt, nie jest od razu jakiś mocny bo kobiece feromony są troszkę inne, mają inny skład do mnie przemówił ten produkt, jestem naprawdę zadowolona z niego polecam

2016-07-16 02:56:35 - karo

BTB, moje pierwsze bezwonne feromony. Socjalne, towarzyskie, absolutnie nie na podryw, raczej na nawiązywanie kontaktów. Po użyciu ich (z umiarem) każdy jest przyjazny i otwarty. Bardzo sympatyczny feromon. Nadają się do szybkiego pogodzenia po kłótni :)

2017-05-08 19:45:58 - Tina

Tak, to zdecydowanie coś dla mnie. Od razu jak poczułam je na swojej skórze poczułam się pewniejsza siebie. Polecam!