Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Stylowe kajdanki marki Bijoux Indiscerets pochodzą z kolekcji MAZE, która zagościła już na dobre w punktach sprzedaży, jednak wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Szerokie kajdanki wykonane zostały z materiału najwyższej jakości, poliuretanu, imitującego czarną skórę. Styl, w jakim utrzymany jest produkt to klasyczna elegancja z elementami pikanterii.

 

Kajdanki Bijoux Indiscrets MAZE odpowiednie są na co dzień, jako element odważnej, stylowej kreacji oraz w sytuacjach intymnych, wiążących się z zastosowaniem dominacji. Sex zabawy z użyciem kajdanek mogą stanowić element urozmaicenia życia erotycznego lub stać się doskonałą formą odświeżenia wieloletniej, niezmienianej dotąd zależności. Dzięki szerokim kajdankom, posiadającym stylowe połączenie z dołączonymi kłódkami wasze życie erotyczne nabierze nowego wymiaru. Dla osób, rozpoczynających przygodę z dominacją w życiu erotycznym sprawdzą się znakomicie. BDSM co oznacza? Sesja z użyciem przedmiotów o charakterze fetyszystycznym, z użyciem przebrań, które wizualnie wzmacniają efekt będzie odpowiednia dla osób, które biorą pod uwagę BDSM jak zacząć.

 

Znakomita jakość materiału, przypominającego skórę wiąże się z jego trwałością. Kup produkt doskonalej marki, w najlepszej cenie, oferowanej przez sklep internetowy. Opinie o produkcie są pozytywne, zachęcając do przetestowania. Dostępność, szybka dostawa i atrakcyjna cena. Zapraszamy.

 

Parametry techniczne:

Kajdanki serii MAZE dostępne są w kolorze czarnym, wykonane z tworzywa - poliuretanu, o wyglądzie skóropodobnym, do ich produkcji nie wykorzystano elementów odzwierzęcych, odpowiednie w stosowaniu przez wegan.

Wymiary: maksymalnie 41 cm, minimalnie 27 cm.