BDSM

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

     

    Specjalnie dla tych, którzy lubią ostrzejszy seks z podziałem na role, pragną być zdominowani lub sami przejąć kontrolę nad partnerem/partnerką, czy zwyczajnie chcą spróbować BDSM, postanowiliśmy stworzyć kategorię produktów, w której znajdzie się cały asortyment potrzebny do zrealizowania najbardziej śmiałych fantazji. Znajdziesz tu zarówno produkty z dziedziny BDSM potrzebne przy pierwszych krokach w zdobywającej coraz większą popularność formie aktywności seksualnej, jak i gadżety dla tych, którzy dokładnie wiedzą czego im potrzeba. Posiadamy tu nie tylko kajdanki, pejcze, packi, obroże, kneble, klipsy na sutki, maski na oczy, opaski na oczy czy piórka do łaskotania, ale także zestawy do krępowania – szarfy do krępowania, sznury do krępowania, taśmy do krępowania. Warto mieć świadomość, że w naszym asortymencie można odnaleźć również akcesoria erotyczne, dzięki którym możliwe jest skorzystanie z wielu perspektyw, jakie niewątpliwie oferuje elektrostymulacja.

    Krępowanie rąk czy nóg jest jednym z najczęściej praktykowanych urozmaiceń w sypialniach na całym świecie, wystarczy wykorzystać kajdanki, obroże, zestawy do krępowania, szarfy do krępowania, sznury do krępowania czy taśmy do krępowania. Jeszcze tylko zasłonić sobie lub partnerce oczy, wybierając maski na oczy lub opaski na oczy z zakresu BDSM, i można poznać całkiem nowe doznania. Chcesz, żeby bliska Ci osoba nie miała nic do powiedzenia? Nasze kneble to rozwiązanie stworzone z myślą o Was! Pierwsze próby nie muszą się przecież opierać na bólu, czy dużej dawce upokorzenia. Nasza oferta BDSM przeprowadzi Państwa przez wszystkie etapy i poziomy wtajemniczenia. Wszystko zależy od Was, sami możecie zdecydować jak wykorzystacie pejcze, packi, klipsy na sutki czy piórka do łaskotania. A kiedy już będziecie chcieli poznać zupełnie nowy wymiar ekstazy, elektrostymulacja zapewni Wam niespotykane dotychczas doznania.

    W tej kategorii znajdą Państwo akcesoria erotyczne z zakresu BDSM takich znanych marek jak Bijoux Indiscrets, SexMAX, Fifty Shades of Grey, Pjur, LELO, Pico Bong oraz wiele innych, równie dobrze wykonanych. Spośród tychże producentów mogą Państwo wybierać w całej gamie produktów, wśród których warto wymienić pejcze, packi, kajdanki, kneble, obroże, klipsy na sutki, maski na oczy, opaski na oczy, piórka do łaskotania, szarfy do krępowania, sznury do krępowania, taśmy do krępowania oraz gadżety dedykowane fanom elektrostymulacji.

    Życzymy udanych eksperymentów z wyjątkowo sensualnym światem BDSM!