Baterie

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Akcesoria erotyczne powinny zawsze być gotowe do tego, by dawać przyjemność i zwiększać doznania. Dlatego ważne jest, by mieć w domu zapasowe baterie do wibratora lub masażera. W tej kategorii naszego sklepu zgromadziliśmy najpopularniejsze rodzaje baterii wykorzystywane w akcesoriach erotycznych. To baterie Sexy Battery, zaprojektowane specjalnie z myślą o tego rodzaju zabawkach: baterie litowe LR41 i LR44 oraz baterie alkaliczne LR23, LR14, LR1/N, AAA/LR3 i AA/LR6. Dostępne są w opakowaniach po 1, 3, 4 lub 12 sztuk.


Maksymalna wydajność i wytrzymałość baterii jakie możemy Państwu zaoferować znacząco wydłuż czas działania akcesoriów erotycznych zakupionych w naszym sklepie i pozwoli cieszyć się nieprzerwanymi doznaniami przez wiele godzin. Choć niektóre gadżety elektroniczne z naszej oferty posiadają wbudowany akumulator, to w dalszym ciągu produkuje się również modele zasilane przy pomocy najpopularniejszych baterii jednorazowych – mało który wibrator ma dziś dołączone akumulatorki do zestawu, więc warto wcześniej pomyśleć o zaopatrzenie się w nie, by nie zabrakło Państwu „energii” w kulminacyjnym momencie igraszek.

Wysoka jakość gadżetów erotycznych bez wątpienia jest niezwykle istotna, jednak aby mogły one funkcjonować i działać prawidłowo, należy zadbać także o baterie do wibratorów oraz pozostałych zabawek. Baterie z najwyższej półki to szansa na dłuższe, przyjemniejsze i znacznie bardziej komfortowe korzystanie z danego akcesorium. Właśnie dlatego włożyliśmy wiele pracy i wysiłku w analizę rynku, z którego wyodrębniliśmy te baterie, które usatysfakcjonują Państwa w stu procentach.